Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SRDG

Vand Volvo XC60 MY2012

9 posts in this topic

D5 AWD MY2012 automat- Ocean Race.Achizitionat de la Primus Auto.Inmatriculat din 2013.Culoare Electric silver metallic.Km actual 91690.Atasat o fisa cu toate dotarile standard si optionalele existente.Pt cei interesati discutam sau va trimit poze reale pe privat

Volvo XC60 D5 AWD VOR Ltd -automatic .pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform regulamentului trebuie afisat si un pretul!

Ce pret are?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca scrie in PDF-ul atasat la final. 23.000 euro. Nu cred ca asta a fost pretul de noua ca ma dau cu capul de pereti :)

Frumoasa masina. Spor la vanzare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cred ca scrie in PDF-ul atasat la final. 23.000 euro. Nu cred ca asta a fost pretul de noua ca ma dau cu capul de pereti

Frumoasa masina. Spor la vanzare. 

Mda, la mine nu merge PDF ul.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumoasa masina, si ne pare rau ca totusi ai masina de atata timp si nu ai intrat aici sa ne-o prezinti si noua cand inca o aveai de noua.

Pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul si dotarile masinii sunt in PDF-ul atasat.Pentru cei care nu l-au observat sau nu pot sa-l deschida 23.000 euro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tva nedeductibil...deci se vinde cu factura, cu tva, de pe o firmă al cărei cod de tva a fost anulat? Eu asa înțeleg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 16.02.2017 at 11:34 AM, jules a spus:

Cred ca scrie in PDF-ul atasat la final. 23.000 euro. Nu cred ca asta a fost pretul de noua ca ma dau cu capul de pereti :)

Frumoasa masina. Spor la vanzare. 

Nu poate fi prețul de nou, evident. A fost adăugat în pdf ca și preț de vânzare actual. 

Share this post


Link to post
Share on other sites