cristiann

Nr telefon Bogdan G si Midnight Caller

15 posts in this topic

Va rog sa-mi trimite-ti pe privat daca este permis nr de tel a lui Bogdan G si Midnight Caller deoarece am ajuns aseara tarziu in bucuresti si am probleme cu masina. Multumesc

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan +40767726392 o sa raspunda Vlad, ca Bogdan este in concediu

Alex +40772231902 - Midnight

Vadim +40727067830 lucreaza cu Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Eu întru rar pe forum, îmi cer scuze. Nr corect al meu este 0723213705 (cel de firma). Celalalt zace in birou și nu știu dacă dai de mine.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Am rezolvat. Am fost la primus si au spus  ca e bobina de la cilindrul 3. Nu au avut pe stoc ( nu au vrut sa-mi dea codul). Am luat sh si e ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff bine ca ai rezolvat. Îți recomand totuși sa mai iei una-doua de rezerva ca dacă a început una vor urma și altele...

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 13 minute, Midnight Caller a spus:

Salut. Eu întru rar pe forum, îmi cer scuze. Nr corect al meu este 0723213705 (cel de firma). Celalalt zace in birou și nu știu dacă dai de mine.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Nu e nici un bai. Nu eram asa stresat daca nu trebuia neaparat sa plec dimineata. Daca mai puteam ramane era alta mancare de peste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 16 minute, Midnight Caller a spus:

Salut. Eu întru rar pe forum, îmi cer scuze. Nr corect al meu este 0723213705 (cel de firma). Celalalt zace in birou și nu știu dacă dai de mine.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Nu e nici un bai. Nu eram asa stresat daca nu trebuia neaparat sa plec dimineata. Daca mai puteam ramane era alta mancare de peste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa iau noi. Naiba a stiut ca o sa pice. A picat la intrare in balotesti fara nici un semn. S-au legat de buji ca sunt nkg si de ce nu sunt oe. Mi-au facut un calcul cu recomandarile lor. 5 bobine + un set de buji  aprox .3444 lei 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest mesaj a aparut in caz ca apare la cineva.

20170814_130658.jpg

Edited by cristiann

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 17 ore, Midnight Caller a spus:

Salut. Eu întru rar pe forum, îmi cer scuze. Nr corect al meu este 0723213705 (cel de firma). Celalalt zace in birou și nu știu dacă dai de mine.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Nici pe asta nu raspunzi tu, ci Marina. :D Dar e foarte amabila si redirectioneaza orice apel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Am tot citit pe acest forum si sunt foarte impresionat ca mai sunt si oameni care se dedica in acest domeniu, bravo lor!!!

De ceva timp tot caut sa cumpar un XC60 SH si acest proces de cautare tot dureaza, asta pentru ca este un sport national la noi cu km dati inapoi... ma rog, trecand peste asta, recent (azi) am gasit un XC60 2009 automat 157000 km, stiu... 2009 157000 km, e ceva... In mod normal, nu as fii optat pentru aceasta achizitie, dar are istoric doar la Primus si cand spun asta, foarte multe intrari in service Volvo, ceea ce m-a facut sa cred ca a fost intretinuta corespunzator (unic propietar).

Avand cele spuse mai sus, vin catre voi cei pasionati, experti in materie de Volvo (Bogdan, Vadim, Alex), ce parere aveti despre vechime si nr de KM, la ce sa ma astept la asa uzura/vechime? 

nu a fost schimat: ulei cutie si haldex; Bujii.

ce a fost schimbat: Rola si intinzator de doua ori la ei; distributie schimbata. revizii conform planului de service.

 

Va multumesc mult pentru raspuns.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

echipare summum, motor 2.4 D5 185 cp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

echipare summum, motor 2.4 D5 185 cp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este binecunoscutul motor de inceput pe XC60.:)

Citeste mai multe pe acest forum despre si te vei lamuri .De principiu o fi masina in toata regula dar vorbesc strict  pe afirmatia ta  cum ca  " foarte multe intrari in service Volvo, ceea ce m-a facut sa cred ca a fost intretinuta corespunzator".

Sigur te vor lamuri colegii de forum ,probabil punctual ,eu doar  atit am dorit  sa comentez .:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now