Sign in to follow this  
Followers 0
ipo

Gasit Chei Volvo - zona Dristor

5 posts in this topic

Salut,

 

Am gasit o legatura de chei inclusiv una de masina Volvo in zona Dristor. Cheia pare pentru o masina de dupa 2004. Legatura de chei are un breloc si mai multe taguri RF pentru interfon.

Daca stiti ceva despre proprietar sai esti chiar el, detalii pe PM. '

 

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteaza si pe Grupul posesorilor de Volvo de pe facebook (daca n-ai facut-o deja si am ratat eu). E ceva mai vie lumea pe acolo.

Daca nu esti in grup, da-mi un PM si rezolvam (sau postez eu mesajul daca nu iti doresti sa te alaturi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 48 minute, MMMihai a spus:

Posteaza si pe Grupul posesorilor de Volvo de pe facebook (daca n-ai facut-o deja si am ratat eu). E ceva mai vie lumea pe acolo.

Daca nu esti in grup, da-mi un PM si rezolvam (sau postez eu mesajul daca nu iti doresti sa te alaturi).

Multumesc de idee, nu sunt user de FB, dar te rog sa postezi tu, poate ajuta sa-l gasim pe cel care le-a pierdut.

De asemenea, scuze pentru titlul agramat al postului, imi place sa cred ca e o scapare, dar nu stiu cum sa editez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a rezolvat cu titlul, am postat si pe facebook (cu mentiunea ca te-am dat si acolo persoana de contact, prin intermediul forumului).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morala acestui topic: dacă ți-ai pierdut cheile de la Volvo, nu căuta ca bezmeticul pe străzi și în parcări... vezi mai întâi pe internet!

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0