Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Muresan

Cumpăr comenzi climatizare 850

10 posts in this topic

Vă salut,

Am nevoie de comenzile de climatizare, inclusiv cablurile aferente. Dintre butoane mă interesează să fie în regulă cel din mijloc, care direcţionează aerul în habitaclu. Întrucât adesea nu pot răspunde la telefon, vă rog folosiţi emailul, apoi sun eu de îndată ce-o să pot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Sunt ca la v70/c70 98-99?

Doar asa am

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, nu sunt ca la X70

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles. Multumesc Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles. Multumesc Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-m te rog o poza cu ce te intereseaza, poate gasim la mine..

Am piese pentru volvo 850

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua, 

Cer scuze dlui MarianBr, pentru că am n-am putut intra pe net mai devreme şi deci n-am putut răspunde la timp. Colegul administrator Alex are dreptate, comenzile diferă faţă de cele de S sau V70. 

O să fac azi o poză cu comenzile respective, tot azi o inserez aici. Mulţumesc, danyk1.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu imaginile promise.

Butoanele care reglează temperatura dorită, stânga, respectiv dreapta, funcţionează cum trebuie. Cum am spus, cel din mijloc, care direcţionează fluxul de aer, nu. Nu mă pricep mai bine de atât să spun ce anume am nevoie, însă, probabil că aceia dintre dv mai experimentaţi ştiu mai bine ce reper îmi trebuie.

Fotografie0317.jpg

Fotografie0318.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Muresan said:

Revin cu imaginile promise.

Butoanele care reglează temperatura dorită, stânga, respectiv dreapta, funcţionează cum trebuie. Cum am spus, cel din mijloc, care direcţionează fluxul de aer, nu. Nu mă pricep mai bine de atât să spun ce anume am nevoie, însă, probabil că aceia dintre dv mai experimentaţi ştiu mai bine ce reper îmi trebuie.

Fotografie0317.jpg

Fotografie0318.jpgSalut. Am eu aceasta piesa. Dacă va interesează va rog să mă sunați 0730602012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colegul danyk1 nu are, din păcate, şi cablul/cablurile care sunt în spatele butonului de direcţionare a fluxului de aer. Aşa că solicitarea mea rămâne valabilă. Poate are cineva şi aşa ceva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites