Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hwy

Vand Yatour compatibil HU-603, HU-803.

12 posts in this topic

Vand emulator Yatour compatibil cu sistemele audio HU-803 si HU-603.

Aparatul este in perfecta stare.

Pret 200 RON.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucian bbn, nu nerge la 2007, ca nu mai are hu 803 si nici 603. Merge doar la s60 v70 s80, platforma p2. La masina ta nu merge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

De unde esti?Este modelul cu BT?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Bucuresti, Timpuri Noi.

Da, modelul cu BT, mufa cu 8 pini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt interesat de produs.

Rog o poza cu produsul + numar de telefon.

Va rog sa imi spune-ti cum preferati livrarea?Eu in timpul saptamanii sunt in Slobozia iar in weekend in Bucuresti.Exista posibilitatea de a asigura si montaj?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara,

Daca sunteti interesat, as prefera sa va predau aparatul in Bucuresti.

Ma puteti suna la numarul 0726212978, vineri, sambata, duminica, pentru mai multe amanunte.

Imi pare rau, insa nu va pot ajuta cu montajul. Mie mi l-a montat un meserias din Ploiesti, amic cu un prieten de-al meu, pentru ca era vorba de deconectarea bateriei pentru a scoate mai intai unitatea de climatizare...si, n-am vrut sa fac ceva care sa-mi afecteze airbagurile, sau cine mai stie ce sistem. Oricum operatiunea nu a durat mai mult de 20 de minute.

Sunt sigur insa ca puteti gasi mult sprijin aici pe forum, in legatura cu montajul.

Ca o chestie...eu l-am folosit doar cu un card SDC ca si mediu de stocare, si retin ca parca nu trebuiau sa fie mai mult de 10 foldere, fiecare continand maximum 99 de melodii. E ceva legat de capacitatea magaziei de cd-uri pe care o emuleaza aparatul. Insa functioneaza perfect si cu I-Pod. Mufele BT sau USB nu stiu pentru ce sunt.

Nu am reusit niciodata sa ascult toata muzica pe care o aveam pe yatour, chiar si la drumuri foarte lungi, in afara tarii. Capacitatea de stocare este imensa.IMG_20171023_171838.thumb.jpg.9f8e37d302IMG_20171023_171919.thumb.jpg.25797f913fIMG_20171023_171937.thumb.jpg.1b04cf1738

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara,

Daca sunteti interesat, as prefera sa va predau aparatul in Bucuresti.

Ma puteti suna la numarul 0726212978, vineri, sambata, duminica, pentru mai multe amanunte.

Imi pare rau, insa nu va pot ajuta cu montajul. Mie mi l-a montat un meserias din Ploiesti, amic cu un prieten de-al meu, pentru ca era vorba de deconectarea bateriei pentru a scoate mai intai unitatea de climatizare...si, n-am vrut sa fac ceva care sa-mi afecteze airbagurile, sau cine mai stie ce sistem. Oricum operatiunea nu a durat mai mult de 20 de minute.

Sunt sigur insa ca puteti gasi mult sprijin aici pe forum, in legatura cu montajul.

Ca o chestie...eu l-am folosit doar cu un card SDC ca si mediu de stocare, si retin ca parca nu trebuiau sa fie mai mult de 10 foldere, fiecare continand maximum 99 de melodii. E ceva legat de capacitatea magaziei de cd-uri pe care o emuleaza aparatul. Insa functioneaza perfect si cu I-Pod. Mufele BT sau USB nu stiu pentru ce sunt.

Nu am reusit niciodata sa ascult toata muzica pe care o aveam pe yatour, chiar si la drumuri foarte lungi, in afara tarii. Capacitatea de stocare este imensa.IMG_20171023_171838.thumb.jpg.9f8e37d302IMG_20171023_171919.thumb.jpg.25797f913fIMG_20171023_171937.thumb.jpg.1b04cf1738

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,ne auzim in weekend la telefon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aparatul se afla in continuare la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Am incercat sa te contactez in doua randuri cand am fost in Bucuresti dar nu am putut lua legatura decat cu o domnisoara care imi spunea ca ai telefonul inchis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost disponibil tot weekendul. Multumesc pentru interes, mi-a facut altcineva o oferta ferma.

Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites