grabiel

intrebari Volvo

6 posts in this topic

Salutare, de cateva saptamani cochetez cu ideea sa imi cumpar un Volvo. Imi plac foarte mult aceste masini insa nu ma pricep asa bine la acest brand. In concluzie as avea un set de intrebari la care v-as ruga respectuos sa imi raspundeti. Ce diferenta este intre S40 - S60 - S80? Am inteles ca motorizarea 2000cmc este Renault sau Ford, 2400cmc Volvo, care dintre aceste motorizari sunt mai OK? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,suna-ma si te lamuresc.Ai nr. meu in semnatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este alegerea dumneavoastra,daca ma simteam deranjat nu va scriam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/11/2018 at 6:04 PM, grabiel said:

Salutare, de cateva saptamani cochetez cu ideea sa imi cumpar un Volvo. Imi plac foarte mult aceste masini insa nu ma pricep asa bine la acest brand. In concluzie as avea un set de intrebari la care v-as ruga respectuos sa imi raspundeti. Ce diferenta este intre S40 - S60 - S80? Am inteles ca motorizarea 2000cmc este Renault sau Ford, 2400cmc Volvo, care dintre aceste motorizari sunt mai OK? 

Salut si bine ai venit printre noi. 

Daca citesti pe aici vei vedea ca exista si motorizari de 2000 cmc Volvo, in 5 cilindri. 

Insa eu as incepe cu altceva:

- cati km preconizezi ca faci pe an? 

- la ce o folosesti? 

- cati membri in familie? 

- ce buget? 

Odata lamurite intrebarile astea cred ca putem restrange destul de mult recomandarile noastre. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, pana la urma mi-am cumparat un S60 din 2007 D5 185 CP. Pana in prezent sunt foarte multumit, nu am nimic de reprosat. De azi incolo probabil o sa ne auzim mai des :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now