Danh

Volvo s60 r-design

2 posts in this topic

Buna,numele meu este Dan si vin cu o intrebare care poate s-a mai pus pe acest forum dar a-s dori sa aflu niste pareri relativ noi, ei bine intrebarea este ce ma sfatuiti sa fac in cazul achizitionari unui volvo s60 r-design 1.6 d2 115bhp

Locuiesc in Anglia mai exact in Londra si sunt in procesul achizitionari unei noi masini, m-am tot consultat si cercetat tot felu de masini pana cand am dat de acest s60 si i-mi place la nebunie, practic masina asta are cam tot ce as vrea la o masina, nelamurirea mea e ca atunci cand vb cu prieteni (majoritatea englezi) si i-mi spun cam toti ca aceste volvo s60 au urmatoarele “probleme” 

-Cutia de viteze, motorul mic pt o masina destul de mare . Chesti de genu ,adica in general nu prea pozitive. 

Doresc sa stiu de la voi care detineti sau a-ti detinut acest model ce pareri i-mi puteti da . Ce Trebuie sa stiu ,la ce sa  fiu atent , practic sa ma convinge-ti ca e ok sau nu. Incaodata tin sa precizez ca pt mine masina asta are tot ce vreau de la o masina si i-mi si place modelul super mult. Multumesc mult si astept parerile voastre. O saptamana reusita

D098A193-3C6D-412D-B014-CF5AFDC5BE77.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut. fa un test ca sa te convingi singur, de motor nu iti pot spune nimic pentru ca conduc doua modele cu motor de 2.0 d3 mai exact si este mai mult decat ok, cel de 1,6 nu l cunosc poate sunt persoane mai in masura sa te ajute cu acest motor, in rest masina este extraordinara. bafta 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now