Guest rovercordoba

Volvo C70 locul 6 in Top 10 masini Gay in Europa ?!?!

18 posts in this topic

masini de gay...e cam aiurea sa zici asa.

au scos si ei o "competitie" de genu asta in semn de protest pentru faptu` ca masinile cabrio sunt destul de SCUMPE....doar platim exclusivitatea de a avea o masina de agatat bagaboante.

si cine oare isi permite luxul de a avea o masina cabrio...?!...unu gen columbeanu care are o nevasta care i-ar putea fi nepoata....adik niste batranei cu bani.

in loc sa aiba astia tineri pana in 30 de ani...sa simta si ei viatza....

asta e politica statului...sa faci 16 ani de scoala + inca 5 ani de master si doctorat pentru a avea si tu un salariu de peste 20 de mil din care sa iti permiti un trai decent...o casa...o masina...si in concediu sa te duci si tu la bulgari...ca mai misto arata marea neagra de la alti(si mai `eftina)....

etc etc etc...

bla...bla...bla... ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

??? ce parere aveti de asta,  C70  a iesit pe locul 6 in top 10 masini GAY din Europa  ???

http://ledorga.free.fr/commun/election_2007/result_election.php?lang=en

Nu stiu de cat de gay e C70-ul, dar ma intreb ce-i cu cei 4 baieti din avatar ;D... Oare sa aiba si ei C70 ?  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt niste pareri.... Chiar azi am vazut unul si zuper "Sexy" ca mai toate modelele Volvo  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, nush cat de gay or fi cei 4 baieti, dar sigur n-o sa-si cumpere un C70 vreodata!! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de cat de gay e C70-ul, dar ma intreb ce-i cu cei 4 baieti din avatar ;D... Oare sa aiba si ei C70 ?  :-*

cei 4 baieti din avatar (printre care sunt si eu) nu sunt gay! cel putin pana acum! dar daca te intereseaza subiectul putem sa intrebam lumea ca sunt sigur ca exista cluburi de profil!

daca observi sub poza se poate citi ce masina detine userul respectiv! din cate stiu eu nu scrie ca as fi posesor de C70!

nedumerirea care mi vine in minte se refera la faptul ca unul din persoajele din poza, este persoana cu care iti petreci o parte destul de mare din timpul tau! ??? ??? ??? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as fi plasat pe locul I Logan-ul!!! ...cu fundul ala mare... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dati-mi cadou unul si puteti sa-mi spuneti cum vreti, imi schimb si numele in bombonel......numai sa fie cadou masina.

In alta ordine de idei, se mai baga si ei (comunitatea gay) in seama cu cate ceva sa mai apara in atentia publica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema mea e ca mai toate C70-urile pe care le-am vazut in trafic erau conduse de femei..sau poate nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema mea e ca mai toate C70-urile pe care le-am vazut in trafic erau conduse de femei..sau poate nu?

poate erau travestiti, transexuali, sau erau doar foarte femini baietii de la volan... ;D ;D ma killer-e @emil si baietii de pe forum...Don`t shoot me!! Adica nu-mi dati un sut... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau poate erau chiar fete la volanul C70-ului  :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect de acord cu Maurice :D

Daca as avea un C70 sint sigur ca as avea mai mult succest la femei decat la barbati. Asta poate pentru ca travestitii nostri nu sunt ca ai lor?! ???:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca as fi homosexual, tot Volvo as alege  ;D

Asa ca nu vad care e problema  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil homosexualii cu C70 sunt aia activii....ma gandeam la semnul de pe grila... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil homosexualii cu C70 sunt aia activii....ma gandeam la semnul de pe grila... ;D

;D  ;D  ;D

...Parca si botul e mai alungit, mai aerodinamic

:D  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezenta C70-ului in top nu spune nimic despre orientarea sexuala a posesorilor de C70 :). Homosexualii nu isi vol lua niciodata o masina de FAMILIE.

C70 este un coupe de lux, o masina frumoasa, capabila si sigura... Si mi se pare normal sa apara in toate topurile

Share this post


Link to post
Share on other sites

C70 este un coupe de lux?

Si Mercedes CL, BMW seria 6 ce mai sunt? OZN-uri?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now