Nickary

Probleme usa spate

6 posts in this topic

Salutare colegi! Sunt nou aici, asa ca nu cunosc foarte bine regulile acestui forum, dar le voi afla! Am un volvo s60 (2012, 1.6, D2) si de vreo 2 ani , usa din stanga spate nu mi se incuie,nici geamul nu functioneaza, toate mufele sunt cuplate, au curent, mi-am schimbat si acel releu,dar nimic! Daca ma puteti ajuta cu vreun sfat, v as fi recunoscator! Va multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut si eu probleme legate de blocarea usii spate. rezolvarea a fost inlocuirea motorosalui

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/28/2019 at 9:21 AM, Nickary said:

Salutare colegi! Sunt nou aici, asa ca nu cunosc foarte bine regulile acestui forum, dar le voi afla! Am un volvo s60 (2012, 1.6, D2) si de vreo 2 ani , usa din stanga spate nu mi se incuie,nici geamul nu functioneaza, toate mufele sunt cuplate, au curent, mi-am schimbat si acel releu,dar nimic! Daca ma puteti ajuta cu vreun sfat, v as fi recunoscator! Va multumesc!

Stanga spate nici mine nu mi se mai incuia, Am bagat-o pe tester  cod eraore CEM-B110A77, am luat usa in manual ,daca se poate spune asa ...incuiat-descuiat de cateva ori si a revenit la normal,au trecut 2 sapt si vad ca e ok sper asa sa si ramana .

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine la fel,incuiat desuiat de cateva ori manual,din butonul de pe usa,si a mers...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24.01.2020 at 4:36 PM, vinovatu000 said:

La mine la fel,incuiat desuiat de cateva ori manual,din butonul de pe usa,si a mers...

La mine nu a mers din butonul de pe usa , am incuiat-descuiat doar usa cu probleme din VIDA si numai asa si a revenit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now