contdezactivat

Starcraft II !!!

64 posts in this topic

app nu ma gandeam ca se joaca atata lumea pe calculator:))

Nici eu n-as fi crezut. :)  Triburi nu joaca nimeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca AI recomand Green Tea...AIul care vine cu SC2AllInOne(adica StarCrack AI 7.03) are un bug cel putin la mine si nu isi face a doua baza pt minerale si ramane fara bani...

mda...betaul ,din pacate, s-a inchis momentan...azi cred ca eram liber si ar fi mers o partida...se pare ca o sa-l redeschida mai aproape de lansare pt stresarea serverelor...

dar parca vazusem pe darkblizz un emulator de battlenet???!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

emulatoru de battlenet pt SC2 e in pom...

disponibil la precomanda si pe EMAG la 189 lei si transport gratuit presupun ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai ce l-am tras de pe net(+crack) ;D si am bagat vreo 3 misiuni de singleplayer...din pacate nu ma mai atrage asa cum m-a atras primul Starcraft...o dau prea in diverse...in SC1 abia asteptam filmuletele din 3 in 3 misiuni care erau extraordinar de bine realizate...aici nu prea ma mai atrag...parca prea trase de par...sau o fi si varsta(ma rog nu tocmai inaintata dar oricum nu mai am 14 ani ca pe vremea SC1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zi mi si mie pls linkul de unde il ai?mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai ce l-am tras de pe net(+crack) ;D si am bagat vreo 3 misiuni de singleplayer...din pacate nu ma mai atrage asa cum m-a atras primul Starcraft...o dau prea in diverse...in SC1 abia asteptam filmuletele din 3 in 3 misiuni care erau extraordinar de bine realizate...aici nu prea ma mai atrag...parca prea trase de par...sau o fi si varsta(ma rog nu tocmai inaintata dar oricum nu mai am 14 ani ca pe vremea SC1)

primele 8..10 misiuni nu sunt cine-stie-ce. pe urma incepe intr-adevar. fiecare misiune este unica. este foarte bine realizat. si are super-muzica.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tocmai am terminat campania aseara. sunt impresionat. epic!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu le am mai numarat misiunile,cred ca sunt pe la 8 pe hard.pan acu a fost f usor.are nevoie de resurse mari pt a juca la high si ca feeling ii mai fain sc1

Share this post


Link to post
Share on other sites

l-am cumparat si eu pana la urma...am ajuns la misiunea cu Zeratul(a 8-a sau a 9-a)...la inceput mi s-a parut cam naspa,dar de cand cu Zeratul lucrurile au inceput sa devina interesante...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe wow are careva cont?

Eu am un warlock de lvl 80 ...joc de un an pe oficial ......dar cred ca trebuie sa ne deschidem si noi cei cu WoW un subiect numai al nostru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si totusi... triburi nu joaca nimeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

se pare ca nu  ;D

Deci pe cine fac un SC2?Nick ZorK ;Character Code 586

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now