mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Salut.

Dupa cum ziceam pe la Cluj se ajunge? Sau se fac ceva intalniri de care eu nu shtiu? ...... Ma voi va intalnitzi pe ascuns :P

Hai sa creem shi noi ceva la Cluj poate ne mai ajutam cu una alta.

Propuneri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal si eu ma intrebam daca se petrece ceva in cj si am vazut ceva volvo in oras, din pacate eu is la munca si tare as m-ai vrea sa particip si eu dar is departe >:( :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum potzi sa spui ca eshti departe cand ai o asha mashina???:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce sa fac ?asta ii va doresc tuturor clujenilor si nu nu mai an nou bun si imbelsugat ca ieu la 12 fac servirea printre clienti(ospatar) >:( :'(va arat cite ceva din care se vor infrupta italieni la cina si eu in tinuta de lucru salut ne auzim in 2009 ;D

post-1110-1287785415269_thumb.jpg

post-1110-12877854159066_thumb.jpg

post-1110-12877854166467_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci nimeni nimic? Alooo Cluju!!

Ne vedem si noi la o votca fara alcool??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fii faina una(intrunire) ca intre vecini(cluj-targu mures),candva..cand se mai incalzeste  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

la turda..il avem pe dl dan riti de la turda,daca nu ma insel  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oriunde ar fi nui problem:).

De nationala vad ca nu mai zice nimeni nimic.  Cred ca ar trebui planuita din timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nationala e undeva prin septembrie asa ca e timp pana atunci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si dupa cum s-a vazut de la primele trei intruniri, una vorbim si altii vin :)) Sau nu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai na. Eu sincer nu prea am prins niciuna ca sunt cam nou pe aci, dar sper sa pot veni. De aia spuneam sa programam din timp ca sa stie lumea din timp.

La locatie vati gandit pt nationala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La locatie vati gandit pt nationala?

Din ultimele 2 experiente iti spun ca nationala va fi in septembrie iar in august incep pregatirile .....locatie ...participanti ...etc.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gandesc ca ii cam tarziu sa ne apucam sa o planificam in august. Sau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am creat acest topic nou in speranta ca exista mai multi posesori de VOLVO din Cluj-Napoca care doresc sa ne stabilim o zi din saptamana in care sa ne intalnim ca sa ne cunoastem, sa ne prezentam masinile, sa ne discutam problemele pe care le avem cu ele si sa ne ajutam intre noi in vederea rezolvarii acetora. Astept din partea voastra propuneri pentru locul in care sa ne intalnim ziua si ora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu is din zalau la Cluj mi-ar placea sa vin este si aproape pt mine as veni cu ceea mai mare placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi chiar bine. Eu zic  ca spre sfarsitul saptamanii ar fi bina ca, chiar la sf de saptamana lumea pleaca din cluj mai ales ca vine vara. Iar despre loc in parcarea de la Polus ca este acolo la loc de poti intoarce cu caru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da e ok parcarea de la polus asa nu intram nici in oras si este loc gramada pt parcarea bijuteriilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci am stabilit ca ne vedem la Polus... este foarte bine... chiar acolo ma si gandeam mai ales ca in polus sunt expuse masini volvo acolo la food cort :D . Mai ramane sa stabilim ziua. Din pacate sfarsitul saptamanii nu e prea bine deoarece lumea mai pleaca din oras pe sfarsitul saptamanii iar joi sunt intalnirile pasionatziilor de masini prin tot orasul si e in alerta politzia si jandarmeria si se leaga de orice intrunire... Eu zic ca ar fi bine luni sau martzi in jur de ora 20. Oricum ramane sa mai discutam despre asta... nu e batut in cuie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narti ar fi ok, bine asta pentru mine dar nu stiu si pentru restu care mai vine dar poate asa incet incet ca un disel poate punem de o intalnire si la cluj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok pai sa asa incet sa ne strangem toti cu volvo indiferent de motoare sau cat is de vechi totusi is volvo si o sa fie ok,eu zic sa lasam sa treaca sarbatorile pascale si sa se duca vestea pe forum sa auda toti cei din apropierea Clujului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drept sa iti spun mi-ar placea dar is in italia la munca si ma lasa acasa in 15 aprilie >:(:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O idee excelenta!

Pentru mine, in principiu ar fi mai convenabil in week-end, asta deoarece job-ul meu este cu program mai "prelungit", insa si in timpul saptamanii mi-as gasi o "fereastra" pentru o intalnire cu voi.

Problema este ca in week-end am putea sa ne intalnim pe la inceputul zilei, cand mai este soare afara, pentru ca seara, pe la ora 20 e cam intuneric si nu vom reusi sa ne apreciem bijuteriile... ;)

In ceea ce priveste parcarea de la Polus, fiind pe o proprietate privata, hai nu chiar de la prima intalnire, s-ar putea ca cineva de acolo sa se sezizeze si sa reactioneze intr-un anumit fel.

Si parcarea din fata Salii Sporturilor ar putea fi o alternativa, deoarece aia chiar este spatiu public, unde se aduna tot felul de grupulete.

Depinde si de numarul de masini care vin la intalnire. Daca vin pana la 50 de masini, cred ca am incapea si in fata Salii Sporturilor.

Sau, poate gasim o alta locatie si din afara orasului...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now