frn

DONATII!!hai sa facem un subiect pentru donatii!!

797 posts in this topic

vorbeam de furtune ca si atare ca am primit 2 furtune in donatie de 850 , orice de furtune ca nu am nici o pretentie...Imi trebuie pentru un proiect de al meu nu trebuia sa sari direct ca suntem la cersit si un tub daca ii pe langa casa si il tine cineva il primesc in donatie , nu mi-am fixat un target acuma pe furtune ca si asa mai peste 6 luni o sa imi cumpar tuburi siliconate... Am si eu un radiator de volvo 460 1.9 dt pentru donatie.

Indy daca mai ai radiatorul de 1.9 s-ar putea sa am eu un set de doua furtune :)

Suna-ma 0729608828

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez Dice cu placa debaza verde Teleca . Beculetele sint multicolore Nu mai are DVDurielk si cabluri .

Nu a fost folosit ddin August, VIda de pe calculattro s.-a blocat si la cine e nu o sa o reinstaleze

n-are rost sa stea sa se prafuiasca aproape un an.

Cine il vrea trebuie sa mearga sa-l iadin Timisoara de la fiica-mea ,

nu pot cere sa trimita prin curier .

+4-074315614 (d--ra Ardelean )

Edited by Grey
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu de donat o bucata de tubulatura turbo (rigida) fisurata ... se poate repara pt proiecte . e de la v50 d5 are cam 30 cm si e putin curbata la mijloc

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez si eu doua lentile de far cu striatii de S70/V70/C70 pana in 2000. Se dau si clemele de prindere si chederele.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez Dice cu placa debaza verde Teleca . Beculetele sint multicolore Nu mai are DVDurielk si cabluri .

Nu a fost folosit ddin August, VIda de pe calculattro s.-a blocat si la cine e nu o sa o reinstaleze

n-are rost sa stea sa se prafuiasca aproape un an.

Cine il vrea trebuie sa mearga sa-l iadin Timisoara de la fiica-mea ,

nu pot cere sa trimita prin curier .

+4-074315614 (d--ra Ardelean )

Salut,

As fi eu interesat de Dice. O sa vad/caut pe cine am in Timisoara sa mi-l ia de la domnisoara si sa mi-l trimita, bine?

O sun numai dupa ce gasesc persoana de contact!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intra la donatie 4 capace de jante aluminiu s/v40. Nu mai stiu cum se numesc jantele dar sunt pentru modelul asta. post-6084-0-35768600-1413313498_thumb.jp

Unul din cele 4 nu cred ca mai poate folosit ca are rupte cam toate urechiusele dar celelalte 3 mai merg.

post-6084-0-03586600-1413313336_thumb.jppost-6084-0-63192800-1413313420_thumb.jppost-6084-0-59894100-1413313379_thumb.jppost-6084-0-75600900-1413313282_thumb.jp

Edited by i love VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

As avea eu nevoie de capace!..la mine am 2 cu urechiuse rupte si mi-e teama ca am sa le pierd... iar unul se cojeste de vopsea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei fac o poza maine mai de aproape ca si astea au urechiuse rupte. Sau mai e o varianta sa completezi urechiuse de la un capac la altul cu ceva lipici puternic. Cum vrei tu. Daca le vrei asa cum sunt le rezerv pt tine si saptamana viitoare pleaca un prieten spre Romania si le trimit prin el. Si de la Sibiu la Sighisoara nu va costa mult transportul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu te mai chinui cu poze ca sunt sigur mai bune decat ale mele! E perfect asa! Multumesc! Iti las pe PM datele mele de contact:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect. Capacele si-au gasit nou proprietar.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez preş pentru partea stângă faţă, din cauciuc negru, pentru P2 LHD (cu fante de fixare). Nu e OEM, e Petex şi are urme de uzură în locul de contact cu călcâiul, dar e departe de a fi perforat.

Nu trimit prin curier, donaţia este în exclusivitate pentru participanţii la întâlnirile locale de la Cluj şi se adjudecă primului solicitant.

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

donez geamuri laterale pt usi de s40 v40 1996 2004....sunt gratis pana luni ca apoi le dau la reciclat....

daca veniti si le luati de aici sunt gratis..

daca trebuiesc trimise prin curier.. costa 20ron transportul si 10ron ambalarea lor...

va astept sa veniti sa le luati pe toate.. vreo 40 la numar.

Edited by cipilika
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez flanse amortizor fata de S/V 40 pana in 2004.

Livrare personal ,in pipera sau in berceni,.Nu trimit prin curier sau posta .

Primul venit primul sevit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez capac motor volvo 850 (ca in poza atasata ). Prefer livrarea personala.

post-2-14143268682361_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez intercooler Volvo s60 D5 2.4 131hp , are 1-2 pori , daca vrea cineva sa il repara , il donez , daca nu directia gunoi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îl iau eu daca se poate

Edited by Indy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. As vrea eu flansele. Ti-am dat mesaj pe forum. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna, daca are cineva amortizoare spate cu tot cu arcuri pt un volvo s40 din 2001, spate le accept

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca accepti si un Ferrari cand se va dona, dar pana una-alta aici e topic de DONATIE, nu de CERERI.

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna, daca are cineva amortizoare spate cu tot cu arcuri pt un volvo s40 din 2001, spate le accept

nu te supara pe mine sau pe noi...dar asta suna a cersit....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ii donez eu cele necesare ! Dar....dupa ce-mi SAPA cei 38 ML pentru canalizare !

Asa donatie ......

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ii donez eu cele necesare ! Dar....dupa ce-mi SAPA cei 38 ML pentru canalizare !

Asa donatie ......

Buga, iti sap eu cei 38 ML de canalizare, pentru o bara fata de S60 facelift sau de R :D

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunteti....maximi... :)

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunteti....maximi... :smile:

Si OFF-TOPIC si instigatori si ...si....dar MAXIMI AI ZIS ! :)))))

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez carkit Nokia 6310. Nu stiu daca este complet, l-am primit cand am cumparat telefonul (sigur are antena, ca am vazut-o :thumbsup2: ).

Astept intrebari despre ce ar trebui sa am in punga!

Edited by claudiupuiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now