VOLVO16

Intilnire la Galati

PESCAR ?   22 votes

  1. 1. PESCAR ?

    • Unde-i balta hop si eu
      7
    • Doar ocazional
      5
    • Prefer sa cumpar peste
      3
    • N-am timp
      1
    • Ce-o fi asta ?
      6

Please sign in or register to vote in this poll.

74 posts in this topic

Simbata ne-am intilnit pe fuga la GALATI @Shpeedy , @trofine_gica si @VOLVO16 . A fost o intilnire fulger  ;) dar am descoperit si un pescar  :D . Si un foto facut pe fuga cu telefonul in timp ce baietii se racoreau cu COLA .

post-863-12877859967425_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simbata ne-am intilnit pe fuga la GALATI @Shpeedy , @trofine_gica si @VOLVO16 . A fost o intilnire fulger  ;) dar am descoperit si un pescar  :D . Si un foto facut pe fuga cu telefonul in timp ce baietii se racoreau cu COLA .

Daca tot am descoperit si un pescar  :D am facut si un sondaj sa vedem citi dintre volvisti prefera aceasta metoda de relaxare . FIR INTINS  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

intr-adevar, o intalnire fulger programata pentru rezolvarea problemei lui Gica. din nefericire, se pare ca are o mica problema cu mufa OBD II si nu prea am avut ce sa-i fac. totusi, am descoperit ca debitmetrul nu prea isi face treaba si am dedus ca acolo poate fi buba.

chiar daca scopul nu a fost atins, am intalnit doi oameni (+ cel mic) cu adevarat minunati, pasionati de masinuta lor asa cum le sta bine unor VOLVISTI veritabili.

data viitoare o punem de-un gratar pe malul baltii... :D

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo domnule @volvo16...nu ai putut sa dai un telefon?te tin eu minte la pomu' de Craciun

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo domnule @volvo16...nu ai putut sa dai un telefon?te tin eu minte la pomu' de Craciun

Sorry,  :( a fost ceva pe NV . Poate uiti pina la pomul de CRACIUN  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU E RAU SA NE GASIM SI SA IESIM LA UN GRATAR PE MALUL DUNARII.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate saptamina viitoare , weekend-ul asta muncesc  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca o intilnire fulger dupa-amiaza (@danutzzz si @VOLVO16 ) si o plimbare pina la PRAKTIKER . Am avut surpriza sa vedem primul XC60 in GALATI si inmatriculat pe deasupra .

In foto XC 60 -ul si S 80 -UL lui @danutzzz  ;)

post-863-12877860981257_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumoasa masina avea domnisoara aceea.sa speram ca a vazut si sticker-ul cu volvo-club.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea Shpeedy cand mai ajungi prin Galati?Poate faci inca o fapta buna si poate la mine merge mufa OBD.Hai ca fac o cinste!  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pt intalnire.

Off:am votat si eu:unde-i balta is si eu :D

Poate facem odata o iesire de asta la pescuit(pe Dunare)cu cortul ,gratare, baute, etc  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu lucrez in ture 12/24-12/48 asa ca pentru o iesire "(pe Dunare)" ar fi nevoie de vreo 4 zile si obligatoriu un "tanc" ca XC70-ul lui nenea @Shpeedy :D . Locatia unde vreau sa va duc e peste Dunare dupa Macin si e cam inaccesibila unui automobil cu garda la sol mica . In august iau concediu asa ca putem face o escapada .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru luna iulie s-au anuntat niste libere  ;) , asa ca pentru cei care vor o partida de pescuit la locatia descrisa mai jos incepind cu data de 13 ( doar n-o fi cu ghinion ) putem incerca sa organizam ceva . @Shpeedy e oarecum pus in tema ( de fapt el a propus partida de pescuit - eu sunt cu locatia  :D ) . Sper sa nu-mi fi pierdut locul "rezervat" in XC 70 -ul lui  ::) . Luni voi putea da un raspuns clar cu privire la data urmind sa mai trag niste sfori  ;) si sa se definitiveze graficul ( s-ar mai putea intirzia cu vreo 2-3 zile dar nu cred ca e o problema ) . Daca sunteti pregatiti de o "rupere" de civilizatie pentru minim 3 zile dati-va cu parerea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci am rezolvat cu graficul si in perioada 17-22 iulie putem incerca sa evadam .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu-mi fi pierdut locul "rezervat" in XC 70 -ul lui  ::)Daca sunteti pregatiti de o "rupere" de civilizatie pentru minim 3 zile dati-va cu parerea .

Si nu imi pui si mie o vb buna ? Sa imi rezerve si mie un loc in xc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu imi pui si mie o vb buna ? Sa imi rezerve si mie un loc in xc?

Eu am rezervat locul cu o luna inainte  :D . Cred ca nu e prin tara , vad ca nu a raspuns inca la subiect , am sa incerc sa iau legatura cu el . Cind am vorbit de escapada eram doar eu si el luati in calcul ca nu stiam daca avem pescari pe forum  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pescari ? Nu stiu ce inseamna asta! Pe mine daca e sa ma luati , ma luati ca si posesor de Volvo , nu in calitate de pescar :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pescari ? Nu stiu ce inseamna asta! Pe mine daca e sa ma luati , ma luati ca si posesor de Volvo , nu in calitate de pescar :)).

Las' ca iti punem un bat in mina si esti si pescar  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De scule ma descurc eu...cu momeala e mai greu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

count me in  ;)

si daca pot intra cu s40-ul meu e perfect, daca nu... poate se mai gaseste un loc in/pe/sub xc70-ul lui Speedy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca una "mica de Galati"...In drumul sau spre delta @Roskat a trecut si prin Galati.Iata rezultatul :

post-1980-12877863676823_thumb.jpg

post-1980-12877863686942_thumb.jpg

post-1980-12877863698746_thumb.jpg

post-1980-12877863709274_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 generatii  ;) . Am facut si eu poze dar din pacate telefonul meu refuza sa coopereze cu pc-ul  :D . Una peste alta am stat la un mic si un suc si i-am urat lui @Roskat fir intins .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim.Normal ca is misto ca doar is VOLVO. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now