Guest cristi81

XC70 Pick-up

19 posts in this topic

a mai fost poza,candva in 2008  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta ar fi buna la noi la tara mai ales pe camp. E chiar perfecta printre lanurile de rapita si porumb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem XC90 pt lanurile de porumb ;D

Daca vrem insa sa caram porumbul atunci trebuie un Q7 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q7, prietenii stiu de ce  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

despre asta-i vorba,nuuu?  :D

post-611-12877861211432_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca are numar de Bucuresti acel Q7 si remorca de Suceava. Cred ca asa cred bucurestenii ca se face agricultura. Nu m-ar mira sa vad un Volvo la arat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Oh well, sa nu fii mirat daca o sa vezi. Asta pentru ca VOLVO face SI tractoare :) Si utilaje de constructii. Si multe altele la care VAG nu prea face decat sa viseze ;) Anyway, de unde stii ca nu era masina unui sucevean cumparata in leasing de la Bucuresti ?! Ceva vizite pe la Mama Omida ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate stiu eu Volvo Cars Corporation nu mai are nimic de-a face cu Volvo Trucks ca sa nu mai vorbesc de constructorul Volvo de motoare Penta pt ambarcatiuni. Nu de alta dar poate ca ar fi fost mai bine sa imprumute un motor de barca Volvo Penta decat sa ia un Yamaha pt XC90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum, ca sa lamurim o treaba, pick-up-ul din acest topic nu are nici o legatura cu Volvo Cars, este opera unui tunner si carosier de masini suedez, “Dalbo Fordonsteknikâ€. 

Nu are nici o treaba nici cu America, nici cu fabrica Volvo, nici cu Ford nici cu chinezu'.

Uitati-va cum arata masina care tracteaza smecheria asta. Sau cumva credeti ca si un XC90 pickup cu 6 roti este in planurile Volvo? :D

volvo-xc70-pick-up-2w.jpg

volvo-xc90-xc70-pickup.jpg

volvo-xc90-pickup.jpg

Avem deja XC70 Pick-up! Se pare ca este pentru USA!

BINENTELES  :D

Cristi81, nu mai inghiti galushti fara sa le mesteci un pic, ca poate sunt facute din ca.. aaa... nisip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic:

@muadDib: Nu trebuie sa jignesti! Ai mancat de imi dai lectii ce sa fac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule Cristi, nu te-a jignit nimeni. Pesemne ca nu intelegi prea bine romaneste.

Mai citeste odata, pentru ca eu nu am zis decat sa nu mai fii asa de credul si sa inghiti toate stirile care ti se baga pe gat, ca s-ar putea sa fie goange aiuristice.

E mai bine asa?

Oricum, nu ai descoperit America... Vezi pozele postate lui roco de aici:

http://www.volvo-club.ro/forum/index.php?topic=2724.0

PS:

Esti intr-o cruciada in care incerci cu orice pret sa discreditezi Volvo, toti stim si observam asta.

Si, in loc sa te ataci absolut degeaba, ar trebui sa iti asumi greseala si dezinformarea pe care ai facut-o in primul post. Dar probabil ca ala ar fi fost un gest prea barbatesc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moama cata dragoste ;D

Hai nu va mai impunge-ti, cred ca vocatia mea este sa impung dar vad ca deja am adepti ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La tatzi ni' greu !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristi81, nu mai inghiti galushti fara sa le mesteci un pic, ca poate sunt facute din ca.. aaa... nisip

Trebuia sa-i dai si traducerea si eventualele sub-intelesuri, nuante si tonalitati de culoare.

Vezi ca se supara si te da in gat la moderatori  ;D:D;)

Vorba lui Bogdan: Love is in the air..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Sint cu ochiul pe voi  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Sint cu ochiul pe voi  :D

eu as sta cu amandoi  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ok, guys, am inteles.... DOWN cu taria, UP cu vinul... :D ... Sa mai calmam "focul"...

Sa revenim la nebunelile astea. Ma intreb... XC90-ul o fi 4x4 sau 6x6? Ca de la 16 la 36 e ceva diferenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now