Sign in to follow this  
Followers 0
Guest adi_morgos

posesor nou

13 posts in this topic

Salut baieti,ma bucur ca v-am gasit.Sint un nou posesor de Volvo v40 2.0 benzina din 1999.Am achizitionat aceasta masina cu 2 saptamani in urma,si sint ff multumit de ea,consum directie etc. Va rog sa-ma credeti ca i-am inprumutat masina tatalui meu 2 zile....ce sa va mai zic omul si-a vindut Loganul,si a trebuit sa-i iau si lui un Volvo identic,doar ca a lui eate 1,6 tot din acelasi an.Deci acum avem doua exemplare in familie. ;D Am tot citit pe acest forum,si am vazut cum se cer tot felul de ajutoare si (sfaturi).Am si eu o problema cu un amortizor spate,este suspensie sport H&R reglabila.Amortizorul este scurs,si nu gasesc de unde sa-mi iau acelasi tip de amortizoare.Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu thread deschis.Va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Pt piese , ci incredere http://www.piese-volvo.ro/catalog/index.php

Va rog sa-ma credeti ca i-am inprumutat masina tatalui meu 2 zile....ce sa va mai zic omul si-a vindut Loganul,si a trebuit sa-i iau si lui un Volvo identic,doar ca a lui eate 1,6 tot din acelasi an.Deci acum avem doua exemplare in familie .

Nu vrei sa ai trei VOLVO ? Pot sa fiu fratele ( mai mic sau mai mare )  :D . Daca e sa fiu fratele mai mare vreau un XC 70  ;) pt optiunea de frate mai mic nu m-am gindit  :D . Glumeam . Sa stapiniti sanatosi masinile si multi KM FARA PROBLEME

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine a-ti venit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in club  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit,poate mai convingi pe cineva sa isi ia Volvo ;) ;).

Numai bine si sa stapiniti sanatosi masinile tu si tatal tau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0