danutzzz

Succes la Bacalaureat , arpi2390!

23 posts in this topic

Iti doresc mult succes in continuare si felicitari pt nota obtinuta la prima proba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah...vă mulÅ£umesc... :)

Am reuÅŸit să iau ÅŸi proba a doua (limba maternă - maghiară), chiar cu o notă mai mare ca la română, la ceea ce nu prea mă aÅŸteptam. Acum urmează engleza :)

Vă mulÅ£umesc încă odată!

A fost o surpriză foarte plăcută să găsesc acest topic :) îÅ£i mulÅ£umesc Danutzzz pentru acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru nimic...Sa speram ca ne vei incanta in continuare cu note mari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Până acum totul merge bine, am terminat cu examenele orale (română, maghiară ÅŸi engleză). Au fost chiar uÅŸoare, nu am crezut că o să iau note aÅŸa de mari.  ;D

Acum urmează cele de scris dar azi sunt liber ÅŸi învăÅ£.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa-ti urez? Succesuri evident !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vă mulÅ£umesc! Am trecut de jumătate...dar acum vine partea grea ÅŸi care contează.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vei vedea ca vei obtine note la fel de bune si in continuare.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am terminat ÅŸi cu asta  ;D mai rămâne de văzut ce am făcut. Vă mulÅ£umesc pentru tot :)

Acum pot să fiu mai activ ÅŸi pe forum ÅŸi am timp să-mi dezvolt ÅŸi siteul (evident cel cu volvo).

Vă doresc ÅŸi vouă tot ce este mai frumos ÅŸi bun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ai facut ce ti-ai propus  ;)

Ce iti doresti mai departe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ai facut ce ti-ai propus  ;)

Ce iti doresti mai departe?

Sunt sigur ca un VOLVO. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca un VOLVO. :D

AÅŸa este  :D un Volvo [sau mai multe  :D ].

Åži mi-aÅŸ dorii să continuu studiile în informatică, la ce facultate încă nu ÅŸtiu încă mai am mai multe opÅ£iuni. Voi decide după rezultate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua!  ;D

Vă mulÅ£umesc pentru urări. Sa terminat ÅŸi bacalaureatul  ;D ÅŸi am aflat ÅŸi rezultatele.

Media este 8.97 :) speram la puÅ£in mai mult dar e bine ÅŸi aÅŸa, acum urmează înscrierea la facultate.

Vă doresc o zi plăcută ÅŸi căt mai mulÅ£i km fără probleme!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari prietene!Succes la inscrierea la facultate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare !

Daca-mi aduc aminte prin ani 80 (dupa Bac.), cand eram de varsta ta, mi-am cumparat motoreta noua Hoinar (atunci aparuse in magazine). Tu poate ca vrei un Volvo C 30.  ZIC BINE ARPI2390 ? 

Bafta multa! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ÅŸi bună ziua la toÅ£i!  ;D

ScuzaÅ£i-mă că răspund aÅŸa de tărziu la întrebări dar lucrurile nu sunt chiar aÅŸa cum am crezut eu după bac. Nu am mai mult timp liber ca înainte de bac :D

Daann:

ÃŽmi încerc norocul pe la mai multe facultăÅ£i dar la acelaÅŸi lucru, informatică. Până acum m-am înscris la 3 facultăÅ£i în Ungaria ÅŸi săpămâna aceasta plec la Cluj ÅŸi mă înscriu ÅŸi acolo ÅŸi după aceia văd cum ies lucrurile :)

Eu sper că voi reuÅŸii să mă duc în Ungaria la Budapesta, dar dacă nu reuÅŸesc mă duc la Cluj. [Clujul e un fel de back-up plan] ;D Nu m-ar deranja daca n-as intra la facultăÅ£ile din Ungaria dar totuÅŸi ar fii mai bine.

RUMBURAK:

ÃŽn anii 80 să ai propria motocicletă  ;D ai dus-o mai bine după bac decăt eu  :D

Eu momentan aÅŸ accepta orice numai să scrie pe el Volvo ÅŸi să fie într-o stare bună. Dar de preferat (sunt realist) aÅŸ prefera un 850 sau V40, numai că încă lipseÅŸte elmentul cheie: bani. Da ce să zic, nu aÅŸ refuza nici un C30 sau un S40 nou sau xc70 sau...lista o pot continua  :D

Deocamdată pot să conduc două maÅŸini un 360 GLS ÅŸi mai rar un V40 aÅŸa că maÅŸina proprie mai poate aÅŸtepta puÅ£in timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună Ziua!

Pentru cei care au urmărit acest thread postez ÅŸi rezultatul înscrierii la facultate [rezultate parÅ£iale]. Am reuÅŸit să intru la facultatea din Ungaria, Budapesta pe loc bugetar [adică plătit de stat]  ;D

Rezultatele de la Cluj încă nu le ÅŸtiu dar urmează ÅŸi acelea pe 25 ÅŸi după acela mă voi decide, acum o lună aÅŸ fii uitat de mult că m-am înscris la Cluj ÅŸi m-aÅŸ fii dus direct la Budapesta fără discuÅ£ii dar acum au intervenit lucruri după care nu ÅŸtiu unde voi studia mai departe, ce voi alege. Mai am puÅ£in timp.

Vă mulÅ£umesc că aÅ£i fost alătur de mine ÅŸi la bac ÅŸi la înscrieri.

Chiar dacă m-aÅŸ duce la Budapesta zilnic aÅŸ fii aici să văd ce fac oamenii  ;D e o comunitate superbă! Să continuaÅ£i tot aÅŸa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Arpi !

Eu unul m-am saturat de oamenii din tara asta. Acei "sapte ani de acasa'' lipsesc cu desavarsire de la unii.

Eu zic sa mergi la Budapesta  !

Bafta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi :)

Inca nu stiu ce voi face, am intrat si la Cluj. Acum trebuie sa decid, dar cred ca voi merge la Budapesta. Pana maine am timp destult sa decid...  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now