Guest

Intrunirea Nationala 2010

887 posts in this topic

dar vezi sa fi in masina intr-o curba inplin derapaj cu ochelarii de soare si cu zambetul pana la urechi. si daca nu reusim din prima te punem sa iti tocesti cauciucurile pana iese o poza de grup de care de sa fim mandrii.

PS. la urmatoare nationala nu ai voie sa mai lipsesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

       Că bine zici! â€Prietenii, vor fi prieteniâ€. Decât să fim mulÈ›i si să fugim unii de alÈ›ii, prefer să fim mai puÈ›ini È™i să rămânem împreună.

nelu, te-ai gindit ca cei care au fugit de fapt s-au simtit bine ? nimeni n-a fugit (n-am fost acolo, insa mi-e greu sa cred ca a fugit cineva), probabil au gasit altceva mai tentant de facut...

nu toata lumea judeca asa. sintem oameni diferiti, si asta e partea fenomenala a prieteniei : diversitatea cu bun simt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a fugit nimeni. Am oprit sa facem o poza frumoasa intr-o parcare destul de incapatoare pentru 28 de masini, dar nu am avut loc. Apoi am urcat un deal frumos dar nici acolo nu am avut cum sa ne organizam si dupa o 30 de min de asteptat am plecat catre hotel. Dupa asta fiecare  a condus cum a vrut. Pana atunci chiar am stat in coloana. Deci de facut poze am incercat. NU am avut unde si timp. Se inserase si nu mai aveam lumina pt poza pana intram toti in cadru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nelu, te-ai gindit ca cei care au fugit de fapt s-au simtit bine ? nimeni n-a fugit (n-am fost acolo, insa mi-e greu sa cred ca a fugit cineva), probabil au gasit altceva mai tentant de facut...

nu toata lumea judeca asa. sintem oameni diferiti, si asta e partea fenomenala a prieteniei : diversitatea cu bun simt.

        Sunt convins că s-au simÈ›it bine È™i am fost convins de asta È™i înnainte de a o spune È™i ei, câteva mesaje mai sus.

        Și dacă, tot eÈ™ti de acord că suntem diferiÈ›i, pentru a mă cunoaÈ™te mai bine, vreau să spun ca diferenÈ›a la mine constă în unitate È™i unitatea asta, în viitor, vreau sa o imortalizez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o veste proasta.In momentul cand am transferat pozele din aparat in calculator,sa stricat hard diskul. :machinegun:

Sper sa nu se piarda nimic,l-am dus la reparat ,si-l astept cu nerabdare.Sunt vreo 500 de poze facute la nationala,plus restul de amintiri ale mele,care nu le am scoase pe toate,din pacate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pastreaza cardul asa cum este acum. Sa nu faci alte poze si daca nu l-ai formatat deja se pot recupera toate pozele de pe el.

Daca vrei vino joi cu el si-mi aduc laptop-ul sa incercam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pastreaza-l

Si eu mi-am recuperat pozele de pe card dar sa nu mai scri nimic pe el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uite un programer de recuperat de pe carduri

cauta dupa rcsetup138.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dansul pinguinului l-ati facu? :smile:

Da, mai aveam putin si ma simteam ca in fata guvernului  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember the time :

E memorabila scena cu stinsul lanternelor in pestera ( grupul al doilea ). Am stat aproape trei minute pe un intuneric total, din care circa un minut a fost de ... liniste ...

... Apoi, sa nu uitam de minunata plimbare cu vaporasul de pe lacul Bicaz.

Matrixxx sigur nu o va uita :smile: ...  a stat lânga sirena lui Vasile Roaita !

... Si pastravii cu mamaliguta si usturoi... :tongue3:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaa :thumbsup2: au fost printre cele mai tare momente ;D

Catelusul albastru cu negru va zice ceva :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce curata era masina lui Tomytza dupa ce i-a facut o vizita catelusul  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai degeaba erau catei de pastravarie,se scoteau saracii tot cu mustele  de pe barile din fata ale masinilor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dnu Midnight Caller asteapta FeTePe-u' lu' dnu Danyx, ca sa le urce pe toate acolo ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.