Sign in to follow this  
Followers 0
buldog

Navigatie Volvo

12 posts in this topic

Revin din nou cu o intrebare ( imi cer scuze daca s-a mai discutat pana acum eu de unu nu am gasit nici un topic )

Am un volvo S80 2002 D5 , cu sistemul audio din fabrica cel cu Dolby Digital dar fara sa am navigatie ... eu as dori sa cumpar o navigatie de la un parc auto de dezmembrari si sa o montez . Acum vine problema are cineva idee de unde pot gasi ? care ar fi pretul real pentru asa ceva , daca se pot viziona filme la ecranul ei si cel mai important daca pot gasi vrun Cd pentru Romania este o navigatie pana la urma urmei .

Va multumesc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal , navigatie la mana 2 daca urmaresti sectiunea cu dezmembrari poate ai noroc , cd sau dvd cu romania nu exista , filme nu poti viziona decat daca cumperi un imiv care se monteaza la navi si care i ti permite sa bagi semnal video in display ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecine las ca vezi joi la intalnire care e treaba cu NAVI volvo si ce stie sa faca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Victor ala nu e DVD cu ROMANIA, ala este pt S80ul nou ;D

Modelele vechi nu stiu inca de RO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu stiam, iti dai seama ca il cumparam eu. Nu stiam exact unde sa pun anuntul, poate foloseste cuiva  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce sa cumperi ceva cand poti sa-l iei de pe net ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sefu, omu a zis ca are sonorizare premium si vrea si NAVI, deci cu ce il ajuta rama aia? Ca doar nu o renunta la sonorizarea premium ca sa puna una chinezeasca cu ALL in ONE  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ala din cate vad eu e pentru S60 V70 si xc 70 ? sau are aceleasi dimensiuni ? caz in care as avea alta idee .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca au aceeasi dimensiune...doar e acelasi bord. [din cate stiu]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresit, S80 are alt HU decat cel de S60/V70/XC70 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0