Laura

Azi e ziua volvo-club...

38 posts in this topic

Azi se implinesc 3 ani de cand exista acest forum...asa ca eu ii urez inca multi de acum incolo :smileinbox:

Iar voua, tuturor, va doresc numai bucurii alaturi de iubitele voastre masini, sa va poarte cu grija prin locuri cat mai frumoase.

Aveti grija de voi si de ele!

:wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca se fac 3 ani...nu e cazul sa petrecem?  :D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA MULTI ANI noua!!!! :D :D :D:headbang: :headbang: :wav: :bounce: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:3some::sign4::razz::occasion14: :occasion14: :occasion18::occasion1::occasion15: :occasion15: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13: :occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani,sa traim bine,(la propriu,si nu cum ne-a promis base),si sa avem cat mai putine probleme la masinutzele noaste,mult iubite :beertogether: :beertogether:

:occasion15::occasion14::occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA MULTI ANI celor care au pus bazele acestui forum, multumim pentru timpul pe care i-l pierdeti pe aici pentru a-i ajuta pe nevoiasi, sa ne traiasca moderatorii, reprezentantii sexului frumos care vegheaza din umbra ( mai putin Claudette careia umbra nu ii face bine!.. >:D) si nu in ultimul rand sa fim sanatosi toti cei care calcam pe aici .....sper, inca multi ani !!!!  :occasion13::occasion14::beertogether::thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca bine mai zici: LA MULTI ANI MODERATORILOR!!! (nu ar trebui cumva sa si faceti cinste?? Aviz Danyx  :D) Si...nu-mi sta bine in umbra? Cand ne vedem sa nu uiti reflectorul  ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ar trebui cumva sa si faceti cinste?? Aviz Danyx 

maia itupeul sa spui treaba asta ?......

1- am incercat dar era o ora indecenta pt. varsta lu' matale

2- cand ti-sa mai facut cinste ,....ai vandalizat o masina  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Aia normal ca nu era ora decenta pt o persoana de varsta mea  ;) In sfarsit ti-ai dat seama!

2. Iar ma bagi nevinovata in gura lupului? Macar acum, dupa atata timp, recunoaste si tu! :D;D

P.S. Daca ziceai aseara ca azi e ziua Volvo, ma bagam si eu  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Daca ziceai aseara ca azi e ziua Volvo, ma bagam si eu  ;)

...alta data sa zici DA indiferent de ora si de ce iti propun ....ca stiu eu ce stiu  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloooo, la naiba, fetelor, vorbiti mai bine la telefon  ;D

Sa cinstim ziua Volvo-club cum putem mai bine si sa ne mandrim cu ceea ce avem fiindca "multi vede, putini cunoaste"

Sunt mandru si onorat ca am reusit sa cunosc o parte din aceasta mare familie, multumesc tuturor pentru ajutorul acordat pana acum si inchin un pahar in cinstea voastra.

RESPECT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA MLTI ANI!!!!!!! noua si masinutelor noastre....Volvo Club-ului.... si moderatorilor

  :occasion15::occasion13: :wav: :occasion14: ultimul emoticon e pentru moderatori, sorry cu red bull inca nu au ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA MULTI ANI tuturor indiferent ca au intrat doar sa vinda sau sa cumpere o masina , un serviciu , sa puna o intrebare , sa ceara un Red Bull  ;) , unii pur si simplu sa ne toace nervii  ;) ( nu dam nume ) dar nu in ultimul rind celor care ne-au dat posibilitatea sa ne exprimam pasiunea fata de VOLVO .

LA MULTI ANI !  :occasion13: :occasion13: :occasion14::occasion13: :occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[move]La multi ani ![/move]

[attachimg=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tututror fanilor volvo le urez ,,La multi ani !!! sper sa functioneze la fel de bine acest site,forum si sa se numere printre noi si alti viitori conducatori de autoturisme VOLVO in acest fel vom fii mai multi,mai cunoscuti. :occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o tinem tot asa! Sa avem printre noi oameni civilizati si iubitori de marca Volvo!

Si nu in ultimul rand, cred ca ar trebui sa le multumim celor care au avut aceasta initiativa si au facut ca acest site sa fie deschis tuturor.

Va multumim moderatorilor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

la multi ani si cinste celor care au avut initiativa si rabdarea! :smileinbox::occasion13::occasion15::occasion14::occasion18: :wav: :77:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani tuturor posesorilor de volvo care sunt membrii volvo-club.

La multi ani moderatorilor si celor ce ne ajutam intre noi.

La multi ani la toti Miticii ca na, suntem in preajma Sf Dumitru.

LA MULTI ANI, VOLVO FORUM SI VOLVO CLUB !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani si sa o tinem tot asa !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now