Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Galerie Foto Volvo-Club

12 posts in this topic

Este o idee personala , in a face o galerie foto in care sa se regaseasca toate pozele facute impreuna , si care sa fie frumos aranjate pe categorii.

Aseara am creat galeria :

LINK GALERIE FOTO

Am reusit aseara sa "urc" pozele din oldies si de la sarbatoarea maturitatii lui vadim  :smile: , urmand ca in curand sa adaug pozele facute la poiana(nationala2009)

Am descarcat toate pozele pe care le-am gasit ....o munca de cam 3-4 saptamani , si am sa incep sa le adaug usor usor .

Cei care mai au poze de la nationala 2008 Cheile Butii ,  Nationala 2007 Sibiu intermediara de la Magura cat si cea de la Busteni ai rog sa le urce pe PICASA si sa imi dea link-ul preferabil sub forma de mesaj personal(PM).

Va multumesc pentru ajutor .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi colegi , am reusit sa uploadez toate pozele de la nationala 2009-Poiana (toate pozele gasite pe forum)

Sunteti invitati sa va readuceti aminte de clipele frumoase petrecute acolo , si sa incepeti sa va calculati timpul pentru urmatoarea nationala .

Revin cu rugamintea de a ma ajuta in acest proiect si sa imi trimiteti poze de la SIBIU, MAGURA, BUSTENI sau alte intalniri ( si constantenii care au avut o intalnire recenta frumoasa o pot face).

Aceasta galerie nu este personala ci este creata pt acest forum ...deci hai sa ne ajutam 1 pic .

Cine are placerea de a ajuta il rog sa uploadeze pozele pe PICASA si sa imi trimita link-ul galeriei pe PM(mesaj personal)

Daca sunt persoane care nu se descurca va pot da sfaturi pe mess la id-ul:  d_a_n_y_x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa mai gasesc ceva poze de la celelalte nationale , si le-am adaugat, dar sunt prea putine , cine mai detine poze il rog sa le trimita pt a completa albumele .

P.S. pentru cei ce au fost la acele nationale(si nu numai)  ai indemn sa se uite , sigur o sa va apara un zambet in coltul gurii  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update de situatie , am primit cd-ul cu poze de la Busteni , sincer ma asteptam la mai multe poze cand am auzit de 1CD, dar nu sunt foarte multe , sunt doar foarte mari  ;)

In lipsa de alte poze sau zgarcenia unora .... trebuie sa ai multumim lui claudiu pt amabilitate.

@ nelu .... am rezolvat  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost adaugat si albumul cu pozele de la Constanta .

Va multumesc baieti pt. (ne)Implicare  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am adaugat cateva poze de ieri de la Constanta ......astept si restul pozelor  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update de situatie ......s-a actualizat galeria .

Acum is toate pozele de la Constanta.

Vizionare placuta .  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am actualizat galeria foto cu pozele de pe la polivalenta ,  vizionare placuta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au mai fost adaugate 3 albume :

- Aniversarea Kitrei

- Volvo Magura

- Si intalnirea fulger de la "Licuriciu"

Vizionare placuta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au aparut pozele de la Izvorul Muresului in galerie . Imi cer scuze pt. intarziere dar lipsa de timp este de vina  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0