avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

Dar presupun ca se pot lipii paturile intre ele. ca nu sunt prine in pardoseala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stati pina vineri...sa vedem citi raminem...

Danyx, iti suna familiar ?  :D :D :D

+1 ;), de fapt +2 pt ca am sa vin cu sotia.Numai ca am sa ajung vineri tarziu, sper sa nu fie problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mihaipopa. Pai si noi plecam ( eu, Midnight si Musashi ) pe la un 17.30 din bucuresti, daca vrei poti sa ni-te alaturi.

P.S.: Traseul nostru e prin Pitesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucurestenii - cite tabere (bisericutze) facem, citi vreti sa plecati dimineata si citi spre seara ?

Pentru vineri dimineata, pe la 9.30-10, sa ridice mina sus cine vrea. Pina acum - pentru "ceata de dimineata":

Matrixxx

Laura

Claudiu

VlpVlp (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu plec de joi, asa ca o sa ne vedem acolo. Sa conduceti cu grija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce traseu s-a stabilit?In ce ritm se va merge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ritmul gasit pe traseu...

Mergem pe Pitesti, R.Valcea, Sibiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca o iau pe Curtea de Arges. N-am chef de Dealu Negru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai mult ca sigur voi merge tot pe vechiul meu traseu de 'naveta'. Ploiesti-Brasov-Sibiu.  Brasov by-passs pe la Vulcan, desigur... : ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex - nu te-ai saturat de...Curtea de Arges ?  :D

:kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo ba da ! ;D... Doar ca nu vreau sa stau printre tiruri pe Dealu Negru, that's all ;)

Si totusi erau tipe misto in oraselu' ala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

decit sa ma tarasc vineri pe DN1...mai bine citeva tiruri + ...peisaj de admirat:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ritmul gasit pe traseu...

Mergem pe Pitesti, R.Valcea, Sibiu.

Si eu ma gandeam sa aleg acelasi traseu,am intrebat in ce ritm se va merge deoarece voi veni insotit si nu cred ca voi putea merge foarte sportiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mergem in limite normale, din cind in cind cite o talpa...Sau vrei sa ai un consum de...18/100 pina la Sibiu ?  :D  Pe autostrada o sa o frigem putin, in rest...cum stii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca o iau pe Curtea de Arges. N-am chef de Dealu Negru

Curte de Arges = Transfagarasan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu... nu pe transfagarasan... pe niste dealuri pe-acolo. Traseul pe care am fost in 2007 la Paltinis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mergem in limite normale, din cind in cind cite o talpa...Sau vrei sa ai un consum de...18/100 pina la Sibiu ?   :D   Pe autostrada o sa o frigem putin, in rest...cum stii.

Atunci ma alatur si eu celor care pleaca vineri dimineata si conduc in"limite normale".La ce grup suntem abea astept sa vad ce inseamna limite normale ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma alatur si eu celor ce pleaca vineri dimineata, eu am de gand sa merg in limite normale (nu ca la Vatra Dornei). Autostrada nu este grozava asa ca nu ma grabesc, am tot timpul din lume sa ajung la destinatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si unde ne intalnim?Eu ma gandeam sa ne intalnim la ultimul peco pana sa intram pe autostrada,insa am rugamintea sa ne vedem acolo,la maxim,maxim ora 10.Ce ziceti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adicatelea merge-ti la consum?

Nice ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sint de acord,  la 10 ne intalnim la ultima benzinarie pe dreapta (pe sensul nostru de mers) pina incepe autostrada. Nu mai stiu ce este (Rompetrol parca). Cine nu e la 10 acolo, ne prinde din urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sint de acord,  la 10 ne intalnim la ultima benzinarie pe dreapta (pe sensul nostru de mers) pina incepe autostrada. Nu mai stiu ce este (Rompetrol parca). Cine nu e la 10 acolo, ne prinde din urma.

Daca poate ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ultima benzinarie este Petromul de la Metro,eu cred ca o sa ne vedem pe autostrada ca vin pe centura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, deci ramine "batut in cuie" : pentru cine doreste plecarea de dimineata, vineri la ora 9.45 - 10.00 in parcarea de la Petrom, inainte de Autostrada spre Pitesti. Va asteptam cu drag.

:kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.