Midnight Caller

Volvo XC50

8 posts in this topic

Poze CGI si spion de la urmatorul Volvo XC50 anuntat in 2007

post-7-12877843632352_thumb.jpg

post-7-12877843633006_thumb.jpg

post-7-12877843633483_thumb.jpg

post-7-12877843633721_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ultima poza...

post-7-12877843634056_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

super tare asta....il amenintza serios pe x3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il ameninta degeaba ca X3 n-are vanzare. Si probabil ca nici XC50. Daca ar fi vrut sa aiba public eu zi ca n-ar fi trebuit sa modifice asa drastic conceptul initial, ajungandu-se in momentul de fata la un XC90 mai mic, ca si X3 pentru X5.

Cu toate ca noua Honda Civic nu-mi place, o apreciez si ii respect pe cei de la honda pentru ca au plecat de la un concept pe care l-au realizat in proportie de 99.9%. Multi vin cu concepte extraordinare, dar pana la lansare nu mai ramane nimic.

Sa traim si sa vedem progresul XC50-ului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai gaseste lumea sigle de renault pe cutie sau motor nu ameninta nicidecum x3-ul chiar ieri am ramas in pana cu un renault diesel in garantie,firma de tot kkt-ul ;D:D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina frantuzeasca...asta e...

la volvo in schimb se vede influentza suedeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai gaseste lumea sigle de renault pe cutie sau motor nu ameninta nicidecum x3-ul chiar ieri am ramas in pana cu un renault diesel in garantie,firma de tot kkt-ul ;D:D:P

Stai sa vezi problemele lui x3 , si costurile implicate, si sa vezi ce o sa pupi tu renaultul sau peugeotul...! Cu x3-ul am ramas impotmolit pe iarba uda, cu un pic de panta, si ne-a facut de tot kk o dacie papuc 4x4 cu motor de renault! Mecanica buna bate electronica de orice fel! P.S. DACIA era incarcata full cu lemne si ne.a mai tras si pe noi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faptul ca erati cu un x3 cu cauciucuri de tot kktul nu e vina mașinii. Asta cu am ramas cu x3 pe iarba uda si ne a făcut de ras si un copil cu o tricicleta e un bullshit. Sau exista oricand posibilitatea sa ramaneti împotmoliti daca soferul e foarte prost.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now