driv3r

Unde as putea merge in Baia Mare...in afara de reprezentanta

14 posts in this topic

Daca e cineva care poate sa-mi recomande un service sau un mecanic bun in Baia Mare pentru al meu S60. N-am nimic cu cei de la reprezentanta, sunt seriosi si lucreaza bine, dar au preturi de dealer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am eu un mecanic bun care imi lucreaza si mie la masina cand e cazul........suna-ma la tel.0751.071.073 si mergem impreuna la el sa iti vada ce probleme ai la masina.Este un baiat serios si lucreaza bine si preturi bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit un service bun pana la urma ! Dupa parerea mea. AutoFit din Baia Mare, de pe strada Barajului. Se poarta frumos, te lasa sa stai langa masina (pentru mine - paranoia - era esential), poti vorbi cu mecanicii vrute si nevrute (discutii tehnice, bineinteles). Au scule bune, diagnoza cu Bosch KTS (n-au Vadis, DICE, etc., dar merge) si e foarte curat. A si inca ceva: nu schimba piese doar de dragul de a le schimba. Recomand !

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu de cum am luat masina am mers la GarajeDriftman de pe motorului, peste 2500 de ron am bagat pe ea si baietii sunt seriosi si mi-a facut si discount mare la piese si manopera

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna , preturile la autofit sunt in regula m-ar interesa si pe mine tocmai am avut un accident aseara se pricep si la partea electrica ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună,

Locuiesc în Baia Mare, și în viitorul apropiat am să-mi achiziționez un Volvo Xc60, așa că sunt interesat care sunt service-urile potrivite pt un Volvo, ținând seama ca reprezentanța nu găsim nici măcar în Cluj în momentul de față. 

Care sunt service-urile pe care le frecventează posesorii de Volvo din Baia Mare?!

Vă mulțumesc.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc, de informatia cu service-ul din Debrecen. Dar, un mecanic bun pentru Volvo-uri in Baia Mare stiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RaulMMecanici buni pt. Volvo-uri gasesti in Bucuresti (si Turda). In principiu in orase mai mici mecanicii se pricep mai bine la masinile din grupul VAG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista un service in Baia Mare unde se pricep la Volvo.

Scrie-mi in privat

Share this post


Link to post
Share on other sites

GeorgeBB poti sa-mi spui si mie care e service ul  in Baia Mare , m-ar interesa si pe mine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mergi la Oliver la Turda, e foarte okay . 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de informatie. Cum as putea lua legatura cu OLIVER la Turda ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-i un pm si iti raspunde...

Sent from my Xperia Z3 Compact using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now