Guest stamateclaudiu

fericit posesor

9 posts in this topic

Salutare tuturor ! Numele meu este Claudiu si de 3 zile sint posesorul Volvo-ului mult visat (cam batranel dar totusi e un Volvo!!!) ;D Merge super,chiar daca are cutie automata. Bafta multa si va multumesc mult ca m-ati acceptat(CRED!!) in randurile voastre!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi!

Sa il stapanesti sanatos si sa te bucuri cat mai mult de el. Si sa ai grija de masina...ca de o femeie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in randurile noastre si multi, multi km cu noua masinuta...

Distributie noua, ulei bun in motor si cutie si apasa pedala, ca-i masina buna...

Bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in randurile noastre, tot 460 am si eu, este din ''94 cutie manuala. Sa ne auzim si sa ne vedem cu ''BOLIZII" nostrii ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ai parte de multe satisfactii cu masina ta mult visata - si o primire foarte calda, in acest forum al iubitorilor de masini adevarate !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Bine ai venit si bine vam gasit. in sfarsit reusesc sa vb cu voi. ai facut alegerea perfecta cu aceasta masina. nu vreau sa te sperii, dar cand cumperi o masina cu cutie automata, mai trebuie sa verifici un lucru foarte important: uleiul din cutie, si anume, mirosul. nu trebuie sa miroasa a ferodou,si afla cand a fost schimbat ultima oara pt ca este foarte important. cu uleiul si filtrul de ulei [care se afla in baia de ulei] din cutiea automata se merge maxim 50 000 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now