nelly

Casa de piatra

13 posts in this topic

Nicu Feraru traieste astazi un eveniment fericit :nunta fratelui ! Le urez din suflet multa fericire,bucurie,sa aiba copii frumosi si sanatosi ! Casa de piatra si o nunta frumoasa si reusita ! :occasion15::occasion14::occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casa de piatra !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casa de Piatra! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nea Feraru...

sa fie fericiti asa cum este fratele sau , si sa le mearga din plin! :occasion15:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casa de piatra si viata implinita!!! :occasion15:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca au primit un Volvo cadou de la tine, nu ?  ;D

Casa de piatra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca au primit un Volvo cadou de la tine, nu ?   ;D

Casa de piatra!!!

Chiar DOUA! ;D ;D ;D

Spiritul VOLVO ce anima aceasta comunitate a facut posibila crearea unor punti si legaturi de prietenie intre OAMENI, greu de definit in miez de noapte...Doar cateva "nationale" si "intermediare" au fost suficiente pentru a crea acea "chimie" ce a unit, surprinzator si neconditionat, caracterele celor pe care i-am intalnit. Cu siguranta, la prima intalnire de acest gen, in afara afinitatilor pe care le-am descoperit cu placere,  toti am avut sentimentul de "deja vue"...  ;)

Astfel, onorand invitatia decanului nostru de varsta ("nea" NICU  :D ) de a-i fi alaturi la nunta fratelui sau, am avut posibilitatea sa apreciez inca o data finetea si eleganta ce il caracterizeaza.

Astazi, pe drumul de intoarcere de la Hunedoara (gazde ospitaliere, oameni minunati, locuri deosebite), ma gandeam unde sa deschid topicul legat de aceasta "REintalnire" si totodata mare sarbatoare...  Multumesc Nelly! :-*

Tinerilor casatoriti le urez si pe aceasta cale fericire, copii frumosi, sanatosi si CASA DE PIATRA! (instantaneele de la nunta le las la latitudinea celui pentru care s-a deschis acest topic...  ;D)

@ all: CHAW!  :-*:-* :-*

post-289-12877882296209_thumb.jpg

post-289-12877882300814_thumb.jpg

post-289-12877882306615_thumb.jpg

post-289-12877882313375_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now