sandro

Piese S40/V40,S60,V70

338 posts in this topic

Salut,dupa cum spune si titlul am revenit cu un nou subiect(singurul) cu piese ce le am din dezmembrarea celor doua V70 unul D5 si altul T5 si unui S60 D5 precum si a altor piese de Volvo (sunt sute de repere pe o masina)pe care voi incerca atunci cand am timp sa le expun cu fotografii pt. a face o prezentare reala la ce piese am.

Pt. inceput o sa pun piese ce le am fotografiate urmand cu timpul sa tot adaug altele dupa caz.

Pt. cei ce doresc alte piese de cat cele prezentate ii rog sa ma deranjeze cu un telefon sau PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set faruri S60R complete,far dr. S60 2001-2004,far dr.V70  2001-2004

Cap schimbator viteze S60,V70,XC70,S80

Compresor clima D5 (70.000km)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plansa bord pe culoare negru completa cu airbag-uri,centuri,declansator,spirala volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volan piele,comenzi audio,senzori parcare(volvo originali cu BIP)ce merg pe toate modelele Volvo,Ceasuri bord diesel sau benzina mod.2001-2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tari farurile cu fundal gri de S60, la ce pret sunt? Si m-ar interesa un BCM cu DSTC pentru modelele dupa 2002 daca ai.Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jante 17'',trapa sticla,oglinzi exterioare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farurile de R complete cu becuri si balasturi 500 euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am un internet fantastic de lenes(orange) si din pacate nu pot sa pun mai mult de 3 fotografii pt. ca imi expira timpul pt. sesiune si ma lasa cu ochi la luna.De asta fac double-post (sper ca ma inteleg ''profesori").Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tari farurile cu fundal gri de S60, la ce pret sunt? Si m-ar interesa un BCM cu DSTC pentru modelele dupa 2002 daca ai.Merci!

Am DSTC pe T5,are cod. 8624524

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Totel degeaba iei BCMul de la Sandro pt ca nu o sa mearga pe masina ta, sunt codate pe CEM si nu pot fii mutate de pe o masina pe alta, cel mai bine repara-l pe al tau sau daca nu se poate repara trebuie mutat procesorul din BCMul tau in celalat care merge .

Oricum BCMurile sunt pana in 2002 si dupa 2002, nu se potrivesc intre ele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci, nu am stiut, am crezut ca merg programate la reprezentanta :( si nici nu stiu daca e stricat la mine, dar vroiam sa o iau prin eliminare :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Injector clasa II-la 75 EURO

Stop dr. S60 2001-2004- la 200 RON

Pompa inalta-presiune-La 100 Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopuri V70 2001-2004 - 100 RON/buc.

Pompa servo- 300 RON

Cric - 50 RON

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu un cric iti las pm cu adresa, daca poti sa il pui prin posta sa fie mai ieftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu un cric iti las pm cu adresa, daca poti sa il pui prin posta sa fie mai ieftin.

OK astept adresa sau un apel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Totel degeaba iei BCMul de la Sandro pt ca nu o sa mearga pe masina ta, sunt codate pe CEM si nu pot fii mutate de pe o masina pe alta, cel mai bine repara-l pe al tau sau daca nu se poate repara trebuie mutat procesorul din BCMul tau in celalat care merge .

Oricum BCMurile sunt pana in 2002 si dupa 2002, nu se potrivesc intre ele .

Cred ca-s cel mai in masura sa confirm! (prietenii stiu de ce!)

Sandro, spune-mi, te rog, daca vinzi doar comenzile de pe volan pentru telefon sau volanul complet si un pret. Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sandro, vreau si eu prima nuca schimbator (maro) din stinga, cum apare in poza ta si un cric. Tot prin posta (ramburs) - ai deja adresa mea.

P.s. tapiteria se potriveste in proportie de 80%. Ma descurc eu intr-un fel, multumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sandro, vreau si eu prima nuca schimbator (maro) din stinga, cum apare in poza ta si un cric. Tot prin posta (ramburs) - ai deja adresa mea.

P.s. tapiteria se potriveste in proportie de 80%. Ma descurc eu intr-un fel, multumesc mult.

Salut,prima nuca s-a vandut in prima zi,doar a doua o mai am pe maro (putin mai inchis),cric mai este.Daca nu o vrei pe a doua iti trimit doar cricul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca-s cel mai in masura sa confirm! (prietenii stiu de ce!)

Sandro, spune-mi, te rog, daca vinzi doar comenzile de pe volan pentru telefon sau volanul complet si un pret. Multumesc anticipat.

Comenzile de pe volanul in patru spite  sau comenzile de pe airbag de pe V70?

Suna-ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau si eu un capac de oglinda pe stg, ai ?

Trebuie sa am una(nu o gasesc momentan in harababura din garaj) la 20 euro.Daca te intereseaza trimite-mi adresa si o caut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HU 650 la 100 EURO

Sertar inmagazinare CD la 20 EURO

Brate suspensie la 30 EURO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now