sandro

Piese S40/V40,S60,V70

338 posts in this topic

Salut, ma intereseza daca ai o joja de ulei pentru un V40 diesel motor de 102cp, aia impreuna cu capacul de la ulei si la e pret. mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, ma intereseza daca ai o joja de ulei pentru un V40 diesel motor de 102cp, aia impreuna cu capacul de la ulei si la e pret. mersi

Salut,am doar de benzina dupa 2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intamplator,ai cumva si o mocheta neagra,de v70,din fata pana-n spate,fara portbagaj,si cat ar costa?

Si un volan cu mahon,cu 4 spite,fara airbag si comenzi?

Si evident,maciucalaugh.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intamplator,ai cumva si o mocheta neagra,de v70,din fata pana-n spate,fara portbagaj,si cat ar costa?

Si un volan cu mahon,cu 4 spite,fara airbag si comenzi?

Si evident,maciucalaugh.gif.

Mocheta am la 250 RON,restul nu deocamdata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza un set de arcuri si poate si telescoape (pe fata ii cel mai grav). Sa nu fie joase, ce pret imi poti da?

Volvo S40 2001 1.9D

P.S. Cand ma hotarasc cu moificarea volanului iti dau de stire.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza un set de arcuri si poate si telescoape (pe fata ii cel mai grav). Sa nu fie joase, ce pret imi poti da?

Volvo S40 2001 1.9D

P.S. Cand ma hotarasc cu moificarea volanului iti dau de stire.

Multumesc

Arcuri si telescoape fata nu mai am,spate am si arcuri si telescoape(100 RON arcurile si 150 RON telescoapele) in conditii excelente fara rulaj RO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai cumva ruloul de la portbagaj pt un v70? dar covorasul de la picioare(stanga spate)? daca da, spune-mi un pret... multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai cumva ruloul de la portbagaj pt un v70? dar covorasul de la picioare(stanga spate)? daca da, spune-mi un pret... multumesc

Nu mai am ruloul iar covorasele le am la set la 20 Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Ma intereseaza si pe mine pentru un S 40 an fab. 2001 , 1,6 benzina urmatoarele piese:

bara fata + proiectoare

far stanga , lampa semnalizare.

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Ma intereseaza si pe mine pentru un S 40 an fab. 2001 , 1,6 benzina urmatoarele piese:

bara fata + proiectoare

far stanga , lampa semnalizare.

multumesc

Salut,din pacate nu mai am nimic din ce te intereseaza.unsure.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arcuri si telescoape fata nu mai am,spate am si arcuri si telescoape(100 RON arcurile si 150 RON telescoapele) in conditii excelente fara rulaj RO.

Sunt pe masina? Daca da, imi poti pune cateva poze sa vad cum stau? Ca ale mele sunt tare joase,cel putin asa mi se pare mie :unsure:. Pe fata stiu sigur ca sunt varza ca am fost la mecanic sa verifice ce bate pe stanga si am constatat ca sunt asa de uzate incat se incaleca doua spire in partea de sus :huh: Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt pe masina? Daca da, imi poti pune cateva poze sa vad cum stau? Ca ale mele sunt tare joase,cel putin asa mi se pare mie :unsure:. Pe fata stiu sigur ca sunt varza ca am fost la mecanic sa verifice ce bate pe stanga si am constatat ca sunt asa de uzate incat se incaleca doua spire in partea de sus :huh: Multumesc

Sunt demontate dunt in conditii excelente neavand nici un km prin tara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna o cutie de viteze de un v70 anul2001 2.4 benzina automatica nu ai? Ai putea sa imi dai un pret .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna o cutie de viteze de un v70 anul2001 2.4 benzina automatica nu ai? Ai putea sa imi dai un pret .

Salut,am nevoie de codul de pe placuta ce se afla pe cutie pt. a putea verifica daca este si la ce pret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok zilele astea o sa ti le dau si cam cat ar costa asa aproximativ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corp - cot termostat, ai? Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corp - cot termostat, ai? Multumesc

Am pt. benzina model dupa 2000 pana in 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am pt. benzina model dupa 2000 pana in 2004

Pentru 1.9D 2001 as fi avut nevoie. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, Sandro! ;D

Spune-mi, rogu-te, dacă ai o banchetă spate care se poate înălţa, pentru copil. Aş prefera din piele neagră şi doar de un loc.

Merci dinainte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia mai concentreaza-te putin nenea Sandro, unde e bancheta si unde trebuie sa junga laugh.gif

Vezi ca ti-am pus intaritura la curier azi dar am uitat sa te sun .

PS> daca doctoru plateste mai bine poate sa o ia el tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu ca nu m-ai ai maner exterior usa sofer....dar daca poti aduce, ma intereseaza cel pentru phase 2 ( imitatia de inox) ...am vazut ca a mai cerut cineva...deci cel putin 2 buc s-ar da..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia mai concentreaza-te putin nenea Sandro, unde e bancheta si unde trebuie sa junga laugh.gif

Vezi ca ti-am pus intaritura la curier azi dar am uitat sa te sun .

PS> daca doctoru plateste mai bine poate sa o ia el tongue.gif

Bogdane, lasă că-ţi dau eu bancheta mea, simplă. Îţi ajunge una "înălţabilă" pentru Natty. Până vine următorul la tine, creşte al meu şi ţi-o dau şi pe aia. Dacă mai vine încă unul la mine, mi-o dai înapoi şi tot aşa... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna ziua ma intereseaza o broasca portiera sofer va rog la volvo s 40 din 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now