DAnyEL

top 10 masini pentru femei

17 posts in this topic

Lipseste Ford Fiesta  ;D

C30

si

altele cred ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-i cu urâţenia aia de pa locu` 1 ?  :-X

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mare poarte este o prostie. Cine a zis ca masinile mici sunt pentru femei vorbeste prostii. Mai nou imi plac masinile mici si nervoase. Nu este Fiat 500, de exemplu, dupa care sa nu intorc capul ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca sint femeie ! mie-mi place rau masina de pe primul loc.

uite ca si femeile pot face ceva bun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

YCC nu mi se pare masina de femeie. Cel putin dupa cum arata, mi-ar sta si mie bine in ea.  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nici mie nu mi se pare numai masina de femeie...E frumoasa, in schimb...mai putin bara care nu prea imi place...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...e naspa...eu unul mor cind vad o femeie intr-o masina nervoasa, gen BMW, Audi, Volvo....bine, s-o si conduca cumva, normal...not just cruising...haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu personal dau foarte bine in Volvo, asa ca nu generaliza  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipseste Ford Fiesta  ;D

C30

si

altele cred ???

si mai lipsesc: masina de spalat, masina de cusut... si altele!   ;D scuze dar n-am putut sa ma abtin! asa sint eu mai rautacios! on topic: mi se pare aiurea sa faci un top de masini pt femei! ca si la barbati, gusturile nu se discuta! pot sa isi cumpere si camion daca vor si mai ales daca pot sa il conduca! eu apreciez orice femeie in orice masina... si mare si mica si puternica si slaba...(masina, nu femeia  :D)

si pt DragosD : cand vezi un barbat de 190cm intr-un fiat 500 sau in peugeot 206cc nu mai mori?  ;D eu da!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie generalizat! Am mers cu cateva fete, care m-au impresionat.

1. BMW 320 benzina, care la 220 mergea cu o mana pe volan si vorbea la telefon, foarte relaxata

2. O pustoaica de 19 ani, pe serpentine de la Brasov cu un Citroen C3, mergea la limita aderentei

3. O alta gagica, care la 20 de ani a venit la munca cu Vito lu' tasu, ca i se stricase masina ei si a facut o parcare incredibila, avand si tocuri de si fusta de o palma (stiu ca nu are legatura cu parcarea, dar era.....)

4. BMW 530 benzina si nu-i place ca e puturos, vrea M5 acum, dar pe asta nu o cunosc prea bine si cred ca e un barbat in corp de femeie :)))

Cu primele 3 am mers in dreapta sau in spate si am fost impresionat de deprinderile lor si nu ma refer la faptul ca mergeau tare, ci la faptul ca stapaneau masinile cum trebuie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

paunionutz , tine-le minte. in viitorul apropiat vor apare pe pro-tv la ora 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

paunionutz , tine-le minte. in viitorul apropiat vor apare pe pro-tv la ora 5.

Am spus ca. stapaneau masina bine, nu ca, conduc inconstient. Este o diferenta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iulirx

Am condus o Skoda Octavia a unui prieten de la Focsani la Bucuresti. Am mers cu 160 pe E85 cand era destul de aglomerat si cu toate astea a spus ca e singura data cand s-a simtit ok cu altcineva conducandu-i masina. Nu obisnuieste sa lase pe altcineva la volan, a facut-o de nevoie, iar dupa primele 5 minute n-a mai fost atent la ce faceam. Nu mai generaliza.

Locul 10 imi place si mie, dar sa fie ralliant, 150 cp, 0-100km/h 7,4 s. Imi programasem un test drive... 

"...e naspa...eu unul mor cind vad o femeie intr-o masina nervoasa, gen BMW, Audi, Volvo..."  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mă miră faptul că doar YCC-ul e în top 10, dintre toate modelele Volvo. După părerea mea, toate 10 locurile ar trebui să fie ocupate de Volvo-uri. :smile:

Acum, chiar ca esti ironic !

Eu credeam ca propui modelele de la Dacia pe primele locuri !

Share this post


Link to post
Share on other sites
91_Iveco_Citelis.jpg
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now