iulirx

REVELI-on

91 posts in this topic

si ii e frica sa scrie ?

nu se ia ban pentru inscrieri !! :D :D ;D

scriu eu in numele lui . e plin de garzi si vede casa cateva ore,s-atunci doarme. (eu`s in vizita  :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum mai stam ?

cine vine sigur si cine nu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum mai stam ?

cine vine sigur si cine nu....

De aici de pe forum n-o sa stii sigur niciodata cine vine,decat daca da avans ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

io ma bazez doar pe cuvintul lor de onoare, deci :

hai sa facem prezenta : cine vine ?

1. iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu pentru cel putin 3 zile. Pentru mai mult timp depinde de costuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau si eu sa stiu o locatie aproximativa ca sa pot sa zic sigur ca vin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul este destul de relativ pt ca nu se stie cate persoane vor merge. ???

Probabil pe la Bran Moeciu,sau prin imprejurimi,sau daca nu vom fi mai mult de 5(camere),probabil undeva pa la Magura(langa Buzau)

1. iulirx

2.claudiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

merg si eu dar nu am inteles unde? Nu conteaza in definitiv unde. Mai vorbim joi

Share this post


Link to post
Share on other sites

merg si eu dar nu am inteles unde? Nu conteaza in definitiv unde. Mai vorbim joi

Nu stiu cu cine ai putea vorbi joi despre revelion  ??? ,pt. ca momentan doar eu merg(bin bucuresti),si din pacate eu nu voi fi joi acolo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma trec pt. ca nu stiu sigur daca o sa imi permit . Cand veti avea si detaliile depre costuri voi putea spune categoric daca merg sau nu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci am ramas numai :

iulirx

avx

feraru

claudiu

laura

musashi

puteti confirma daca veniti ?

cind vin acasa (12 oct) as vrea sa platesc avansul pentru vila pina , cel tirziu , 20 oct.

pina cind veniti la revelion nu va cer nici un ban. abia dupa revelion platiti, daca v-a placut.... ;D

avansul il platesc eu, insa vreau sa stiu pe cine ma bazez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma inscriu si eu ... daca este vorba de bran-moeciu sau imprejurimi, adica ceva ~max 300km de la bucuresti :)

Si Confirm pe aceasta cale ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as merge...insa pina pe 15 noiembrie trebuie sa astept sa vad daca am unde sa cint de revelion sau nu...  off offf, banii astia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai iuli io zic sa nu te grabesti prea tare

peste tot unde am dat telefon nu a spus nici unu ca este ocupat de revelion.toti au spus niste preturi "de revelion"

macar unu sa fi zis -pare rau dar e ocupat ,mai am libere 2 camere din 10-

sa vedem ce zice claudiu cind se intoarce din wekend

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca alegeti albacul,vartopul(la baza muntelui langa partie) va garantez ca nu veti fi dezamagiti de zona.am fost 3-4 ierni in zona(sebes-albac 100km)preturile teoretic sunt mai mici decat cele din zona brasov iar in ultimii 2-3 ani au aparut multe pensiuni noi si dotate.locuri nu cred ca o sa fie problema pt ca este criza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu pot stabili locatia eu. din 2 motive : nu merg numai eu acolo si acum sint in nigeria.

dar vin, si pre multi am sa-i fac sa vina.... ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Distanta va fi si ea un punct important de luat in considerare, pe traficul infernal din acea perioada nu va fi deloc placut sa traversezi tara cu un copil in masina...in conditii de iarna 100%.

Pentru cei fara, bineinteles ca nu va avea nici o importanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost vineri la busteni,la locatia propusa de Laura,si si cred ca trebuie cautat altceva.

Pt. banii care-i cere ,trebuie mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi ma duc sa vad vila si sa platesc avansul. si sa fac si vreo 2-3 poze cu telefonul.

5 camere + living.

am confirmare pina acum de la

mine...

avx

laura

biri

claudiu

feraru

si s-a cam umplut.

am sa ma uit si in zona pentru eventuale camere suplimentare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

toata vila costa 750 lei pe noapte.

ori 4 nopti = 3000 lei.

(5 camere + living+ bucatarie complet utilata+ aer conditionat + centrala pe lemne + internet + tv peste tot, dolce + parcare 10-15 masini + 2 foisoare + gratar acoperit + instalatie audio, boxe, calculator, etc + drum de acces pe care pot veni si eu cu rs-ul)

vila e singurica la liziera padurii- cel mai apropiat vecin la 600-800 m, daca e zapada avem derdelusuri sa ne rupem in figuri,

buzaul e la 28 km, drumul de acces are 3 km (canepistei) direct din buzau-brasov, distanta pina la hotel magura (unde am facut intermediara) e de aprox 6-7 km.

nu stiu de ce, insa la prima zapada parca, parca m-as duce p-acolo un w/e. dar asta e alta poveste...

fericitii ce vor face revelionul impreuna sint : (in ordinea inmormintarii  ;D )

feraru, iulirx,avx,laura,claudiu, si biri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now