lik1999

Diagnoza Volvo

103 posts in this topic

Salutare,

Mă bucur de existența acestui forum, sunt proaspăt posesor de Volvo (Volvo V50 2011, 1.6D D2 Euro 5 115CP) și proaspăt utilizator și al acestui forum.

Aș avea nevoie de ajutorul cuiva cu tester din zona Cluj, am văzut că @volvo 244 (Oliver) este recomandat, oare mai este activ, unele anunțuri sunt vechi, nu știu dacă mai e activ și cum pot să iau legătura cu el. @volvo 244 te rog dacă te mai ocupi și ai posibilitatea să mă ajuți să-mi scrii în privat sau cum dorești. Eu îți las aici și nr. meu de tel dacă e mai ușor așa (-). Practic m-ar interesa:

1. Cel mai important - recalibrare injectoare (știu că se face în mers, pe autostradă ideal și că durează gen 1 oră)

2. Regenerare filtru particule (și asta am înțeles că se poate da din soft pe autostradă)

3. Mai puțin important (mai mult un moft) dar dacă se poate și nu e complicat m-ar interesa și schimbarea limbii din computerul de bord + consola media /audio din italiană în engleză sau română indiferent.

Eventual dacă Oliver nu se mai ocupă, rog un contact sau ceva dacă poate să mă ajute cineva cu punctele 1-2 de mai sus (poate și 3).

Mulțumesc anticipat și să aveți cu toții drumuri bune fără evenimente majore!

Edited by MMihai
anonimizat nr telefon

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut. l/ai gasit pe Oliver ? unde o fi ca si eu am nevoie de cineva priceput pentru un antiskid buclucas

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. In Constanta mai este cineva? Am dat un factory reset la Sensus Connected Touch si a ramas blocat in modul de bootare. După mai multe cautari pe forumuri se pare ca trebuie dat reload din Vida... Mulțumesc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now