minitrans

manual xc90

18 posts in this topic

sunt nou pe aici. cum pot sa fac rost de manualul de utilizare la un xc90 din 2008? multumesc.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amintindu-mi mie maine dimineata. Da-mi un mail pe horia.radu@primusauto.ro si ti-l incara pe transfer.ro

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu incalci nici o regula, este excelent linkul, bravo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane pai p-asta il am si eu, insa-i in romana. Nu c-as avea ceva cu frumosul grai shakespearian, insa daca tot il am in romaneste de ce sa nu impartasesc ?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai se poate tine permanent pe un post ca sticky. un moderator cred ca il poate posta, daca i-l trimiti. nu prea ma pricep dar am vazut la altii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather : se poate te rog sa imi trimiti si mie manualul in romana pe e-mail ? Adresa e : cris@rdstm.ro

multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather : se poate te rog sa imi trimiti si mie manualul in romana pe e-mail ? Adresa e : cris@rdstm.ro

multumesc!

S-a rezolvat. Vezi mail.

Best,

Horia

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather as dori si eu manualul in limba romana daca se poate! e-mail ionascucosmin_cosmos@yahoo.com

respect

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather as dori si eu manualul in limba romana daca se poate! e-mail ionascucosmin_cosmos@yahoo.com

respect

Ti-l urc acum pe transfer.ro. In 5-10 min vei primi notificarea

best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am incercat sa atasez un manual in limba romana pt xc 90 , dar nu imi este permis. Cum se poate face deoarece apare ”Manual_XC90_ro_MY08 _II.pdfNu s-a mai efectuat incarcarea (Fisierul a fost prea mare pentru a fi incarcat)”?

Multumesc!

Edited by nariam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am incercat sa atasez un manual in limba romana pt xc 90 , dar nu imi este permis. Cum se poate face deoarece apare ”Manual_XC90_ro_MY08 _II.pdfNu s-a mai efectuat incarcarea (Fisierul a fost prea mare pentru a fi incarcat)”?

Multumesc!

Poţi să-l uploadezi în altă parte şi să pui aici link-ul sau poţi să-l împarţi în bucăţi (cu WinRar, WinZip, HJSplit etc) şi să le ataşezi pe rând.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poţi să-l uploadezi în altă parte şi să pui aici link-ul sau poţi să-l împarţi în bucăţi (cu WinRar, WinZip, HJSplit etc) şi să le ataşezi pe rând.

Am nevoie de ajutor sa fac asta, adica nu ma pricep la asa ceva. Da-mi un PM cum se face

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu pot ataşa imagini în PM. Presupun că ai WinRar-ul instalat, de aceea îţi descriu operaţiunea pentru acest program.

Pe urmă, click-dreapta pe fişier şi "Add to archive" (fig. 1). În stânga, jos, ai "Split to volumes, bytes". Scrii valoarea dimensiunii pe care vrei să o aibă o parte, în bytes, şi click "OK" (fig. 2). Fişierele care rezultă, le ataşezi mesajelor, ca orice fişiere. Din câte ştiu, valoarea maximă admisă e de 2 MB, deci, orientativ, ar trebui să pui "2000000 (două milioane) de bytes, care sunt ceva mai puţin de 2 MB.

Cu WinZip, procesul e foarte asemănător cu ce ţi-am descris.

post-820-018943200 1290787666_thumb.jpg

post-820-088036900 1290787796_thumb.jpg

Edited by Heimðallr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry! :(

As vrea sa va pot ajuta dar nu imi reuseste.

@ Heimðallr

Trimite-mi in PM e-mailul tau poate asa reusesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare colegii.

Mă ajutați și pe mine cu un link valabil pt manualul de reparatii?

Va mulțumesc și sănătate tuturor 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now