minitrans

manual xc90

17 posts in this topic

sunt nou pe aici. cum pot sa fac rost de manualul de utilizare la un xc90 din 2008? multumesc.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amintindu-mi mie maine dimineata. Da-mi un mail pe horia.radu@primusauto.ro si ti-l incara pe transfer.ro

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu incalci nici o regula, este excelent linkul, bravo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane pai p-asta il am si eu, insa-i in romana. Nu c-as avea ceva cu frumosul grai shakespearian, insa daca tot il am in romaneste de ce sa nu impartasesc ?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai se poate tine permanent pe un post ca sticky. un moderator cred ca il poate posta, daca i-l trimiti. nu prea ma pricep dar am vazut la altii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather : se poate te rog sa imi trimiti si mie manualul in romana pe e-mail ? Adresa e : cris@rdstm.ro

multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather : se poate te rog sa imi trimiti si mie manualul in romana pe e-mail ? Adresa e : cris@rdstm.ro

multumesc!

S-a rezolvat. Vezi mail.

Best,

Horia

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather as dori si eu manualul in limba romana daca se poate! e-mail ionascucosmin_cosmos@yahoo.com

respect

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather as dori si eu manualul in limba romana daca se poate! e-mail ionascucosmin_cosmos@yahoo.com

respect

Ti-l urc acum pe transfer.ro. In 5-10 min vei primi notificarea

best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am incercat sa atasez un manual in limba romana pt xc 90 , dar nu imi este permis. Cum se poate face deoarece apare ”Manual_XC90_ro_MY08 _II.pdfNu s-a mai efectuat incarcarea (Fisierul a fost prea mare pentru a fi incarcat)”?

Multumesc!

Edited by nariam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am incercat sa atasez un manual in limba romana pt xc 90 , dar nu imi este permis. Cum se poate face deoarece apare ”Manual_XC90_ro_MY08 _II.pdfNu s-a mai efectuat incarcarea (Fisierul a fost prea mare pentru a fi incarcat)”?

Multumesc!

Poţi să-l uploadezi în altă parte şi să pui aici link-ul sau poţi să-l împarţi în bucăţi (cu WinRar, WinZip, HJSplit etc) şi să le ataşezi pe rând.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poţi să-l uploadezi în altă parte şi să pui aici link-ul sau poţi să-l împarţi în bucăţi (cu WinRar, WinZip, HJSplit etc) şi să le ataşezi pe rând.

Am nevoie de ajutor sa fac asta, adica nu ma pricep la asa ceva. Da-mi un PM cum se face

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu pot ataşa imagini în PM. Presupun că ai WinRar-ul instalat, de aceea îţi descriu operaţiunea pentru acest program.

Pe urmă, click-dreapta pe fişier şi "Add to archive" (fig. 1). În stânga, jos, ai "Split to volumes, bytes". Scrii valoarea dimensiunii pe care vrei să o aibă o parte, în bytes, şi click "OK" (fig. 2). Fişierele care rezultă, le ataşezi mesajelor, ca orice fişiere. Din câte ştiu, valoarea maximă admisă e de 2 MB, deci, orientativ, ar trebui să pui "2000000 (două milioane) de bytes, care sunt ceva mai puţin de 2 MB.

Cu WinZip, procesul e foarte asemănător cu ce ţi-am descris.

post-820-018943200 1290787666_thumb.jpg

post-820-088036900 1290787796_thumb.jpg

Edited by Heimðallr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry! :(

As vrea sa va pot ajuta dar nu imi reuseste.

@ Heimðallr

Trimite-mi in PM e-mailul tau poate asa reusesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now