FireLight

Ce fac fetele in Volvo

44 posts in this topic

Nu stiu, sa ne raspunda cineva care cunoaste mai bine masinile fetelor din club :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, pentru ce-i oglinda daca nu pentru machiaj.... :D. De cand il am masina niciodata n-am deschis sa ma vad, poate ca trebuie sa ma apuc de machiaj ??   :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mea nu prevede oglinda acolo. In stanga nu am stat niciodata sa vad daca are.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se-ntampla sa ma trezesc tarziu dimineata si sa n-am timp de machiaj, cafea etc acasa. Asa ca uneori ma machez in masina, imi fac unghiile, imi fac ness. O inteleg.

Pana la urma am platit si oglinda aia, nu-i pacat sa n-o folosesc?

Offtopic: Stie careva unde pot gasi prajitor de paine alimentat la priza de masina? Eventual si fierbator? Ca m-am saturat de ness rece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D  :D  :D

Imi place atitudinea ta betty. Eu zic sa-ti amenajezi si un cuptor cu microunde, n-o sa mai bei nessul rece, o poti incalzi in cuptor.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

betty, ai dreptate! chiar n-are rost sa te grabesti cu aranjatul inainte sa pleci de acasa...la cum e traficul in bucuresti...e tot timpul pentru un machiaj...eu am reusit sa-mi tapez si podoaba capilara intr-o dimineata:D. e foarte buna oglinda cu iluminare incorporata:-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca ceva care sa va inspire fetelor:

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o diferenta mare intre "a tapa" si " a tapeta".cauta singur in dictionar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu tind sa cred ca Mr. Bean daca ar veni in Romania la stomatolog, ar putea face si sandwich-ul in masina, sau de ce nu ochiuri pt. mic dejun, ce trafic avem noi in alocuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bulina ai uitat de gluma, tu ? :P

E suparata pe mine de acum ceva vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bulina ai uitat de gluma, tu ? :P

nu,n-am uitat de gluma. dar fara un smile ceva acolo nu se prea simtea gluma.sau, ma rog, eu n-am sesizat-o.words can move mountains, depinde cum sunt insirate;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu, in acea discutie mi-am spus parerea, fara loc de interpretare.raman la parerea mea ca n-ar strica niste smile'uri pozitive/negative care sa mai lumineze afirmatiile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adaugam la regulament, colo sus.

"Afirmatiile cu caracter de misto sa fie insotite de zambete"

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca a-ti vazut episodul de aseara de pe antena1 -parca narcisa salbatica ??? ??? , a fost primul si ultimul, cred,-a-ti fi vazut ce se poate face intr-un S80 -parca-,a cui o fi masina respectiva?se vedea f bine nr de inmatriculare dar l-am uitat

:D;D::) ::)::);D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

urmariti cu atentie ce zice "copiloata" ( de la min 4:40 la min 5:18 )

exact asa face si nevasta-mea, deci e buna si ea de "copiloata"....:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este singura copiloata care tipa si se sperie la o curba abordata mai in viteza, ca sa nu mai vorbim atunci cand masina mai fuge de spate, evident controlata :) :) :)

Si toate astea se datoreaza unui prieten care mi-a dat pe mana un clio in 2 usi cu elemente de caroserie de rs cu care am avut neplacerea sa iau 2 viraje in viteza, masina a derapat si am intrat pe contrasens in coliziune cu masina unei vecine :) :) :) Si de atunci la o curba luata cu peste 40 km/h aud : Andu, mai usor, Anduleeee :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now