andy.ro

Castiga noul Volvo S60!

230 posts in this topic

Va propun un mic concurs:

In perioada 3 decembrie 2010 – 4 februarie 2011 (cu pauza de sarbatori in intervalul 23 decembrie 2010 – 2 ianuarie 2011), 2 Volvo S60 te asteapta in Bucuresti. Poti castiga pe loc un drive test S60 in Bucuresti sau, marele premiu, un Volvo S60.

Ce trebuie sa faci ca sa castigi drive-testul?

Trebuie sa fii unlimited naughty. Sa fii dezinhibat, nonconformist, sa faci ceva iesit din comun, sa zici ceva iesit din comun si sa-l convingi pe soferul sau pe soferita S60 sa te lase la volan. Dar inainte sa treci la fapte nebunesti fii sigur ca ai carnet de sofer de macar 2 ani!

Cum castigi marele premiu, noul Volvo S60?

Daca reusesti sa-l convingi pe sofer sau pe soferita S60 sa te lase la volan, fapta ta iesita din comun va fi postata pe Pagina Volvo S60 pe youtube alaturi de alte fapte iesite din comun ale altor oameni iesiti din comun.

Filmultetul cu cele mai multe view-uri castiga marele premiu!

Pe www.unlimitednaughty.ro sau pe S60 pe facebook -> pagina Noul Volvo S60 afli unde exact in Bucuresti gasesti in fiecare zi cele 2 Volvo S60.

Pareri? Cum vi se pare?

// NOTA Administrator

Pentru toti concurentii participanti la concurs!

Va rugam sa nu mai postati filmuletul dumneavoastra pe tot site-ul. Aveti dreptul sa-l postati O SINGURA data in acest topic si doar la statusul profilului.

Amatorii de senzatii tari care nu se vor conforma, vor primi ban.

Edited by Adriann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andy i'm in .... Nu am carnet de 2 ani dar am peste 60k se pune ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes: o sa-mi incerc norocul la cel alb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt restul tarii nui valabil? Adica la show room la Cluj ne se poate sa-l conving pe careva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate daca asediem dealer-ul obtinem macar niste drive-tests <_< Ne-am putea prezenta toti cu masinile in parcare la ei, cum e mica nu trebuie prea multi :lol:

Oricum, felicitari pentru initiativa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ii f tare ideea, dar cam aiurea pusa in practica. Regizarea acelor filmulete a stricat toata treaba. Daca le puneau asa cum s-ar fi intamplat eu zic ca era mult mai ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io pot sa fac ceva deosebit daca ma lasa sa ma sui la volan...da' cum dracu' s-o conving sa ma lase sa ma sui...

ia sa vezi ce-o sa ma roage sa ma dau jos... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma ati fost vreunul? Mie nu mi-a venit nicio idee geniala pana acum :( Dar ma gandesc obsesiv la masinuta aia :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maare norocos tre sa fii sa castigi asa ceva laugh.giflaugh.gif

Edited by MareanBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

andy, ne vedem la bucuresti .

trebuie sa-l conving singur pe sofer sau pot sa-mi aduc si niste prieteni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maare norocos tre sa fii sa castigi asa ceva laugh.giflaugh.gif

Norocul... si-l mai face si omul ! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norocul... si-l mai face si omul ! B)

din punctul vostru de vedere ar trebui sa fie usor ... foarte usor. te duci , te plimbi, esti filmat, apari pe youtube, postezi linkul pe volvo club si ai deja un inceput consistent. mass spam la prientei pe mail si esti fruntas, dupa care repeti figura saptamanal. felicitari :):):)

P.s. Daca si cand dau o masina gratis nu toata lumea e multumita, eu ce sa mai zic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va propun un mic concurs:

In perioada 3 decembrie 2010 – 4 februarie 2011 (cu pauza de sarbatori in intervalul 23 decembrie 2010 – 2 ianuarie 2011), 2 Volvo S60 te asteapta in Bucuresti. Poti castiga pe loc un drive test S60 in Bucuresti sau, marele premiu, un Volvo S60.

Ce trebuie sa faci ca sa castigi drive-testul?

Trebuie sa fii unlimited naughty. Sa fii dezinhibat, nonconformist, sa faci ceva iesit din comun, sa zici ceva iesit din comun si sa-l convingi pe soferul sau pe soferita S60 sa te lase la volan. Dar inainte sa treci la fapte nebunesti fii sigur ca ai carnet de sofer de macar 2 ani!

Cum castigi marele premiu, noul Volvo S60?

Daca reusesti sa-l convingi pe sofer sau pe soferita S60 sa te lase la volan, fapta ta iesita din comun va fi postata pe Pagina Volvo S60 pe youtube alaturi de alte fapte iesite din comun ale altor oameni iesiti din comun.

Filmultetul cu cele mai multe view-uri castiga marele premiu!

Pe www.unlimitednaughty.ro sau pe S60 pe facebook -> pagina Noul Volvo S60 afli unde exact in Bucuresti gasesti in fiecare zi cele 2 Volvo S60.

Pareri? Cum vi se pare?

...... adica se stie deja castigatorul??? sau n-am inteles eu bine regulamentul..... cine hotaraste cat de naughty este cel/cea care va castiga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

asteptam sa vad unde se vor afla maine :) acum pot sa ma duc la culcare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betty vezi ca astia muncesc si schimbul 3:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat la ala cu BMW-ul albastru de i-a taiat calea si a vrut sa intre pe geam peste saraca fata....si.... no comment. Asa masina asa personaj. Imi vreau vizualizarea inapoi !!! :lol:

That ain't naughty, that's gay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am condus-ooooooo :)) Luni o sa apar pe youtube.

@Adriann nu-l lasa pe cel cu BMW-ul s-o castige :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa pun eu link-ul imediat ce apare filmuletul :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti o fericita ! Ai condus noul S60... Acum iti tinem pumnii s-o castigi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc :) Deja ma gandesc sa inchiriez inca un loc in parcare. Masina e super tare, interiorul e uimitor, se conduce super usor, frana raspunde mult mai bine decat la actualul S60. Ce mai, imi doresc din tot sufletul s-o castig.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai și eu iți doresc, poate asa te mai liniștești și tu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce s60 este ? d5-ul automat ?

sa nu spui ca e t6-le.... :rolleyes:

BAFTA MARE RAU !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.