diverse mici probleme interior

mih4y
By mih4y in VOLVO S60/S60R (2001-2009),
salutare tuturor iubitorilor de volvo detin de 1 luna un volvo s60 d5 S 163hp fabricatie noiembrie 2001 in primul rand vreau sa mentionez ca masina nu a fost deloc intretinuta adica dupa ce am platit masina aflu ca nu are service facut de 3 ani. si detine urmatoarele probleme : - interior: - la muzica volum mai mare fetele usilor fata vibreaza scot un zgomot incredibiuneori - IMPORTANT - dupa ce descui masina se aude un bazait in spatele panoului AC sub Radio CD nustiu exact ce este dar la varul meu se aude foarte incep aproape deloc - trebuie sa schimb partea dintre arm rest si schimbatorul de viteze unde se tin paharele sa tin asa pt ca e rupt si sincer nu gasesc - trebuie sa schimb panoul AC pt ca un clips care tine bricheta e rupt si bricheta sta in spatele panoului fara sa am posibilitatea sa bag telefonul la incarcat - IMPORTANT- de 3 zile imi scartaie scaunul soferului nu stiu exact ce anume dar cred ca sunt sinele ; ce se poate face ???????? - pielea crem pe scaunul soferului trebuie putin reparata si restul revopsita -exterior - IMPORTANT - la toba de esapament in partea din fata intre motor si catalizator exista un furtun sa i spun asa sau in engleza se numeste exaust flex pipe care la mine e spart si nu reusesc sa l gasesc separat decat impreuna cu acel catalizator care costa 300 si ceva de euro astea ar fi marile probleme va rog foarte mult daca cineva a intampinat aceste probleme sa mi spuneti si mie cam ce se poate face multumesc de intelegere
  • 24 replies