Vand Volvo V70XC 2001 2.4T Cross Country + GPL

edyxc70
By edyxc70 in Oferte / Cereri de autoturisme,
Volvo XC70 cross country 4x4 2.4 Turbo 200 CP GPL Zenit Pro - injectoare Hana (1600 de euro) Maxim de dotari pentru acest model: Scaune de piele electrice si incalzite Aer conditionat climatic pe 2 zone Tempomat, Telefon GSM integrat Audio Dolby Surround Pro-Logic cu magazie 4 CD Jante de aluminiu + cauc. vara Dunlop, Jante de tabla volvo + cauc. iarna 6 airbaguri, faruri cu stergatoare functionale, geamuri electrice fata si spate, Oglinzi electrice si pliabile ele. prelata portbagaj, grilaj izolare animal companie senzori de parcare, tractiune 4 X 4 permanent, ESP, ABS. Inmatriculat RO Investitii de peste 3200 de euro in ultimii 2 ani Masina functioneaza perfect De altfel, am un topic deschis activ unde am descris toate reparatiile facute masinii pe acest forum Consum mixt: aprox 10-11 l/100 km Consum (extraurban):aprox. 8-9 l/100 km Consum (urban):aprox. 12-13 l/100 km Acesta este consumul pe GAZ..., deci in opinia mea, costurile de exploatare sunt cu mult mai mici decat la motorul Diesel. Consider ca este o oferta excelenta pentru un om onest ce doreste o masina buna cu kilometri reali, fara defecte ascunse, fara batai de cap sau alergaturi pe la RAR sau ANAF Pretul este 4750 euro discutabil in limita bunului simt si nu doresc schimb, masina cu care am schimbat-o este cumparata deja Multumesc Edy - 0723182840 Bucuresti
  • 4 replies