Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest moosey350

vand v40 diesel - 8000 euro

5 posts in this topic

masina a fost adusa personal din germania, a fostu cumparata de la persoana privata nu din dealer, am adus-o personal in vara, este in stare buna de functionare, nu a fost accidentata, km sunt reali, este inmatriculata pe persoana fizica, toate actele la zi, model 2001, km 197000, diesel, airbag, esp, centralizata, oglinzi electrice,  cauciucuri iarna noi, extra genti vara cu cauciucuri alte detalii la 0745283576[attach=#][attach=#]

post-0-12877845476136_thumb.jpg

post-0-12877845476781_thumb.jpg

post-0-12877845477453_thumb.jpg

post-0-12877845476136_thumb.jpg

post-0-12877845476781_thumb.jpg

post-0-12877845477453_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Hmmm... Nu vreau sa fiu carcotas, dar pe usa stanga-spate se vede o indoitura pe curbura, care se indreapta destul de greu, si... pune un tricou pe tine ca racesti ;D

    Pretul e bun, kilometrii sunt corecti. Da-i si tu o spalare si mai fa-i niste poze sa se vada clar bandoul de pe usa stanga-fata...

    Cine apreciaza marca o sa o cumpere !

    Bafta la vanzare !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal... maine daca nu o sa uit o sa i fac poza close-up la usa spate stanga sa vezi ca e doar murdara, repet masina nu a fost accidentata, intr-adevar pozele sunt facute cand era mai cald afara dar o sa incerc sa i fac maine poze si dau upload...

Share this post


Link to post
Share on other sites

La costum si cravata :D :Dimi place masina si cred ca iei cat ai cerut.Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

cer scuze ca nu am postat poze noi pt cei interesati, am fost plecat din oras.... dar o sa le pun... si inca o chestie.... intra-adevar e o indoitura acolo unde se vede in poza, m-am uitat si e indoitura dar nu stiu cum am reusit sa o fac.... o sa revin cu poze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.