Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

M

Vand far s40 stanga original Volvo Hella

14 posts in this topic

In urma "facelift-ului" efectuat, vand far stanga s40 original Volvo Hella, impecabil cu tot cu motorasul de reglaj.

Pret: 200 ron fix (incerc sa imi acopar tzeapa care mi-am luat-o de la un user de pe forum)

Contact: 0745852999

PS: Eu sunt din Iasi, dar se poate trimite in toata tara cu ajutorul curierului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si vrei sa luam si noi "teapa"

spune-ne si noua in ce a constat si cine e useru

da-i omului o sansa sa se explice

Share this post


Link to post
Share on other sites

si vrei sa luam si noi "teapa"

spune-ne si noua in ce a constat si cine e useru

da-i omului o sansa sa se explice

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Omul" nu are ce sa explice.Mi-a trimis un far impachetat fara protectie care a ajuns bucati prin Fancurier.L-am rugat frumos si omeneste sa imi trimita inapoi macar jumatate din pretul farului, adica 100 ron si s-a dat lovit.Acuma incerc sa vand farul ramas ca sa imi recuperez gaura respectiva, intre timp mi-am cumaprat faruri noi de la domnul Alex (midnightcaller) care este dovada vie ca in Romania traiesc si oameni de cuvant nu numai tepari si nesimtiti si care tin sa-i multumesc si aici pentru ajutorul dat.

Alte detalii despre teapa care mi-am luat-o le puteti citi aici:

PS: Garantez un transport fara probleme in cutie speciala pentru far, ca sa nu pateasca cumparatorul ce am patit eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, farul e cu sticla clara sau cu striatii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, farul e cu sticla clara sau cu striatii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici intervin eu pt ca iulian este un intermediar doara masinile le are varul lui alex carlan care a fost asociat cu mine si probabil el nu la impachetat cum trebuie si corect era sa iti dea banii inapoi si sa plateasca fanul daca a fost vinovat sau alex sa iasa in pierdere si sa se invete sa impachete corect!!! asta este o parere personala ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici intervin eu pt ca iulian este un intermediar doara masinile le are varul lui alex carlan care a fost asociat cu mine si probabil el nu la impachetat cum trebuie si corect era sa iti dea banii inapoi si sa plateasca fanul daca a fost vinovat sau alex sa iasa in pierdere si sa se invete sa impachete corect!!! asta este o parere personala ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu neaparat pt ca nu suntem toti asa ,eu unul am trimis 2 faruri de s 60 si cei de la fan le au spart si le am dat inapoii banii la oameni si am iesit eu in pierdere pt ca unul era asigurat si unul nuh :( dar pe de o parte a fost si vina mea ca unul nu lam ambalat corespunzator de atunci m am invatat si le ambalezz beton

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urma "facelift-ului" efectuat, vand far stanga s40 original Volvo Hella, impecabil cu tot cu motorasul de reglaj.

Pret: 200 ron fix (incerc sa imi acopar tzeapa care mi-am luat-o de la un user de pe forum)

Contact: 0745852999

PS: Eu sunt din Iasi, dar se poate trimite in toata tara cu ajutorul curierului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca valabil.....rugineste in debara.... =)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vandut!

Rog un admin sa stearga topic-ul. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.