Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

toro_tiberiu

volvo V40 1.8 benzina automatic

9 posts in this topic

buna,

vreau si eu lamuriri daca ma puteti ajuta legate de VOLVO V40 2001,1.8b,cutie automata,ce parere ati avea desprea ea ,legata de consum,daca e o masina buna.....si altele daca stiiti

multumesc frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bineinteles ca raspunsurile vor fi foarte subiective.... E o masina buna,depinde si de pret,iar consumul te va duce catre 10%combinat. da mai multe detalii si vei primi mai multe raspunsuri. Exemplu: dotari,stare tehnica si optica,imbunatatiri/tunning,etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii cutie aut. cu 5 trepte sau 4 daca ii de 122 cai atunci cu 5

consum cam 10 amestecat numai oras iarna aproape de 14 in afara 7.2

ii foarte comod fiind cutie automata

nu-i avion la mers dar ii grea caroseria la motorasul ala

eu in general is foarte multumit de ea (dar trebuia sa fie 2000t sau t4; dar no vrut sa fie:lol: :lol::lol: )

cutia automata cu care ii echipat mai este pus pe s60 si s 80 unele motorizari(ii de mitsubishi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bineinteles ca raspunsurile vor fi foarte subiective.... E o masina buna,depinde si de pret,iar consumul te va duce catre 10%combinat. da mai multe detalii si vei primi mai multe raspunsuri. Exemplu: dotari,stare tehnica si optica,imbunatatiri/tunning,etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii cutie aut. cu 5 trepte sau 4 daca ii de 122 cai atunci cu 5

consum cam 10 amestecat numai oras iarna aproape de 14 in afara 7.2

ii foarte comod fiind cutie automata

nu-i avion la mers dar ii grea caroseria la motorasul ala

eu in general is foarte multumit de ea (dar trebuia sa fie 2000t sau t4; dar no vrut sa fie:lol: :lol::lol: )

cutia automata cu care ii echipat mai este pus pe s60 si s 80 unele motorizari(ii de mitsubishi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna,

vreau si eu lamuriri daca ma puteti ajuta legate de VOLVO V40 2001,1.8b,cutie automata,ce parere ati avea desprea ea ,legata de consum,daca e o masina buna.....si altele daca stiiti

multumesc frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Depinde cat de tare a atins-o.Pune niste poze sa ne putem da cu parerea daca merita sau nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites