balanelalexandru

bucsa cap telescop volvo s60 partea de jos

9 posts in this topic

Rog si eu o informatie. Am schimbat bucsa cap telescop partea inferioara acum 4luni de zile. Azi am constatat ca s-a rupt iarasi. Precizez ca marca folosita era Febi .As dori va rog o recomandare in privinta unui alt producator ca de Febi m-am lamurit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu Febi si eu m-am lamurit la randul meu :P Incearca pe LEMFORDER sau TRW

Edited by MareanBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc. Lemforder e scumpisoara dar decat sa desfac toata ziua masina cred ca am sa merg pe Lemforder :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai ce face ...... Basescu e de vina oricum ;))

La Vladrom BT cat e ? poate arunc o intrebare aici la Vladrom in SV daca vrei

Edited by MareanBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai ce face ...... Basescu e de vina oricum ;))

La Vladrom BT cat e ? poate arunc o intrebare aici la Vladrom in SV daca vrei

La Vladrom BT nu stiu cat e.Dar pot sa iti spun ca 1bucsa cap telescop febi=85lei la magazinul de unde imi fac uzual cumparaturile :D.Oricum daca ai vreun drum vreodata pe la VladromSV merita de aruncat o intrebare,macar doar si pt informare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie sa merg pana la ei ca ma stiu bine cu aia de acolo si ii sun Numa ....... se rezolva maine .

Ai vreun Part Nr. ?

Edited by MareanBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie sa merg pana la ei ca ma stiu bine cu aia de acolo si ii sun Numa ....... se rezolva maine .

Ai vreun Part Nr. ?

Nope.nu am nici un part number.Dar nu sunt mai multe modele,ci doar atat:bucsa cap telescop partea de jos.Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu iti recomand Volvo originale si iti spun si de ce, bucsile bascula de exemplu pe original tin cam 100.ooo km iar pe Febi maxim 20.oookm iar pretul celor originale nu este de 5 ori mai mare ci numai de 2 ori mai mare desi tin de 5 ori mai mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca ar fi doar 170-180lei o bucsa cap telescop originala pe cuvant ca as lua-o.Ma voi interesa sa vad la ce pret mi le voi putea procura aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now