Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

SOFER BE,CE,DE CAUT DE LUCRU

5 posts in this topic

ASA CUM SCRIE IN TITLU CAUT DE LUCRU.

AM FACUT O ALEGERE PROASTA ACUM 2 ANI SA INCEP COLABORARI CU PRIETENII SI DE ATUNCI AM PARTE NUMAI DE RATEURI.

DECI:37 ANI, BCDE LA PERMIS,ATESTAT MARFA +PERSOANE,CARD TAHOGRAF,EXPERIENTA IN TRANSPORTUL DE MARFURI SI PERSOANE INTERN SI INTERNATIONAL.

FARA ANTECEDENTE PENALE SI FARA EVENIMENTE RUTIERE.

AM PUS AICI ANUNTUL IN SPERANTA CA PRINTRE VOI SE GASESTE CINEVA SA CUNOASCA TRANSPORTATORI(FIE DE MARFA SAU PERSOANE)CARE AU NEVOIE DE SOFER.

LA MINE IN GIURGIU NU SE MISCA NIMIC,TOTUL ESTE INCHIS IN PLUS ''SUNTEM UN ORAS DE TEPARI''

SUNT DISPUS SA MUT FIZICUL ACOLO UNDE ESTE NEVOIE.

0767671303

Am sa te rog sa ai si dispozitia sa apesi o tasta cand tastezi pe forum.....caps lock se numeste.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca stii minim o limba straina ai toate sansele sa iti gasesti ceva afara .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai toate sansele sa-ti iei si afara teapa cu toate limbile straine la un loc.

cunoastem si astfel de cazuri.

cunoastem si cazuri reale unde contra muncii prestate primesti banii promisi, dar cine ajunge in locuri deastea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca nu cauti,nu vine nimeni sa te ia de mana :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai tot caut.

suni,discuti ce ai de facut si ce iti ofera si te cheama la interviu.

dupa ce stai 2-3 ore sa astepti sa vina ''managerul'',stati 3-5 minute de vorba constati ca salariul discutat telefonic si caietul de sarcini nu se mai pupa cu ce s-a vorbit initial.

sau:suni,te cheama la interviu si apoi te trimite acasa ca te suna,si....................

sau:vorbesi despre salariu,cazi de acord cu boss-ul asupra lui,incepi lucrul iar cind se face ziua de plata ori iei 50% ori nimic.

nu am postat aici sa atrag mila cuiva,am postat in ideea ca cineva care are nevoie de sofer poate gasi fara a mai da anunt la mica publicitate.

ps.ceva recomandari cred ca-mi pot lua de la citiva membri de pe forum care ma cunosc personal,cred.........

Share this post


Link to post
Share on other sites