Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Adryo

VAND VOLVO 850 2,5 GLE '95

8 posts in this topic

Vand Volvo 850 2,5 GLE , 1995. Masina a fost adusa din Suedia, este inmatriculata in Suedia pe numele meu, taxe platite la zi, 145.000 KM, stare impecabila!

ABS, carlig remorcare, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele+textil, jante aliaj, pilot automat, scaune incalzite, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, antifurt, culoare bej.

Cat mai curand si poze cu masina.

Masina e aproape de Buzau/ 75km de Buc.

Pt alte detalii, Simion Vasile - 0723238898 sau 0724503118

Toate cele bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-ne poze si pret sefu'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este inmatriculata in Romania? Eu ofer un 850 din '94 care are probleme la mecanica dar este inmatriculata. Poate se poate face o combinatie astfel incat cel ce ar dori sa o cumpere sa nu mai plateasca taxa de prima inmatriculare. Nu stiu insa daca este posibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scrie clar ca este inmatriculata in Suedia.. Cred ca cine ar fi interesat de masina,ar lua-o ca s-o inmatriculeze in BG, varianta cu recarosarea probabil ca e mai complicata. Dar na,eventualul cumparator face cum doreste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bg versus ro =.....................

la banii tai+taxa de inmatriculare gasesti volvo-uri deja trase in banda.

am discutat de cind ai pus-o de vinzare si ti-am recomandat varianta ROMANEASCA

LA 2000 E GASESTI V-S URI

3000 E UN 850 T5 R LA RUSSE

CAUT UN 850 DAR ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Criss: Stiu ca am mai vorbit cu tine si asa cum ti-am spus, consider ca NICIO masina gasita de tine la Russe nu va arata in veci cum arata masina din anunt.

Probabil ca daca ai avea cei 3000, ti-ai lua acel T5 cu un interior deplorabil si cine stie ce alte probleme de mecanica.

Acest 850 este impecabil! Nu are nici 1000km facuti in Romania. Iar pretul lui ramane 2500. Nu se vinde,e ok,sta bine in garaj langa alte 2 850-uri (tata e fan :) )

Nu sunt disperat sa-l dau,tocmai d-aia nici cu pozele nu m-am obosit. Oameni care doar verifica preturile "la piata dimineata" sunt destui.Nu o lua ca pe o jignire sau ceva dar chiar nu ma intereseaza ce variante jalnice se gasesc la Russe,chiar daca au 200CP (sau cat are un T5)

Cand cineva e cu adevarat interesat, se cunoaste. Si atunci i-as da cu placere si poze cu masina.

Toate cele bune tie si masinii tale

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-masina nu mai am si de asta am indraznit sa spun o parere(putea fi a ta).

2-poate am picat si eu pe ''unda de soc'' 850

3-nu sunt adeptul break-urilor si din aceasta cauza nu am acum un volvo din bulgaria

4-nu o iau ca pe o jignire dar ..........

Share this post


Link to post
Share on other sites