Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danutttz

Vand Samsung Gt-i5500 nou

19 posts in this topic

Cum spune si titlul vand samsung gt-i5500 nou noutz cu pretu de 350 ron are garantie si vine cu toate accesoriile card husa casti telefonul il am de 2 zile .....

este nou am si factura la el .....va multumesc oferta o fac doar asta seara maine nu stiu daca il mai am!!!!

nr de contact ca nu stiu daca o sa stau pe calculator acum 0786748538

Ai calcat iar pe bec.

post-771-0-99157700-1301850331_thumb.jpg

post-771-0-99157700-1301850331_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 roni... telefonul arata impecabil... ofer la el cutia cu: incarcator, cablu de date, cd, casti, card

Daca nu e ok propune tu o varianta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 roni... telefonul arata impecabil... ofer la el cutia cu: incarcator, cablu de date, cd, casti, card

Daca nu e ok propune tu o varianta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da e ok schimbu sunama sa ne intalnim daca vrei asta seara telefonu til dau cu casti husa incarcator cd-uri si cablu de date si factura ........

dami un nr de telefon ...al meu e 0786748538

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt student in iasi... nu ai vreun drum prin apropiere?... sau cum sa facem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nu stiu cum sa facem... poate totusi mai vii... nu neaparat acuma recent... tu ce spui?

Te grabesti sa il dai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, ma intereseaza neaparat telefonul, faci schimb cu un nokia c5.00 codat pe orange?

Share this post


Link to post
Share on other sites

depinde daca e nou telefonu tau daca ai accesoriile toate la el.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! In ce retea este codat si care este pretul final?:)

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da este nou nout, are folia pe el, l-am folosit cam 2 saptamani. Am toate accesorile inafara de cablu de date ce mi l-am cumparat eu separat, dar ti-l dau si pe ala

Ai jumate de avertisment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

telefonu meu este codat in vodafone dar am sa il decodez astazi ......ultimul pret 320 ron .........am instalat pe el ultima versiune de android....2.2 are gps, wi-fi si multe altele se misca extraordinar de bine..........

Klaus scuze nu vazusem ca c5-u nu are wi fi ......nu ma mai intereseaza schimbu acesta o sa il dau lu nevastamea daca nu il vand azi maine petru ca ea are internet fara fir la munca si ii si place telefonu multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites