Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

vind abs+tracks si ceva nimicuri de 850 t5

32 posts in this topic

MA ACUZA LUMEA CA FAC ANTI JOC.

doar imi vind piesele la un pret de VOLVOIST ce sunt.

samsarii la coada !!!!

astept opozitia la confruntare!

cel mai josnic pret ptr un produs volvo

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.

am,am chiar doua bucati.

tu o numesti grila faruri si eu ii spun trager.

am si grila cromata cu tot cu emblema volvo daca s-a distrus.

fiind a treia piesa ca valoare dupa un 850 si fiind greu de gasit,pretul este undeva in jur de 100 euro la mine(daca iei si grila cromata mai umblam la pret)daca esti hotarit tot mai umblam la pret ptr ca poate mai avem nevoie unu de altu si tre' sa respect clientul,nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi pleca cam 20 zile pe luna afara cu serviciul si nu mai am timp de fiare.sunt piese de t5,sunt ok ca stare dar mai ales ca pret.uita-te la piese:

-vacum turbo,abs+tracks complet,rulment presiune,rezervor benzina,injectoare,grila cromata capota,cabluri viteze,electroventilator,volan complet,trager faruri,deschidere portbagaj,cruce volan,butelie freon,mecanism complet stergatoare parbriz,vas spalare parbriz,minere usi,inchideri centralizate pentru: (usi,capote,rezervor),calculatoare,brate semnalizare si stergatoare,motoras relantiu,pompa frina,pompa apa,pompa ambreiaj,motorase geamuri,pompa ulei,intinzator distributie,role distributie,praguri,busoane ulei,ornamente usi,capac si corp termostat,opritoare usi,senzor a/c,furtune apa,geamuri laterale,oglinda fara sticla stinga,vas lichid frina,display bord,module alarma,sonda benzina,contact el+mec,senzor abs fata-spate,senzor ulei,senzor axe came,senzor volanta,senzori detonatie,senzor acceleratie,conducte,butoane,supape,tacheti,carcasa filtru aer,relee,si alte maruntisuri la 1000 lei.

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma adresez celor cu 850:

Un calculator sau un laptop ambele normale (nu ptr hacheri)in schimbul pieselor de vinzare puse mai sus de mine.

Poate este careva care are nevoie de piese dar nu are bani,dar are un calculator aruncat prin debara sau magazie.

Astept oferte(incepind de duminica 03.06 )acum sunt in franta si revin duminica

0767671303-0736133674

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am amortizoare fata,cutie viteze de t5 (M56) si o lista maricica de piese(tablarie,mecanice,electrice,etc).

Daca mai iei ceva de la mine pe linga amortizoare pretul descreste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amortizoarele sunt Sachs,si nu au fost puse de mult pe acea masina din moment ce se vad etichetele si sunt intacte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam intre 7 si 10 ianuarie voi pleca ptr 3 luni.

Daca mai este nevoie de ceva suna-ma pentru ca si eu vreau sa scap ieftin de tot ce a mai ramas,tu iti faci masina si amindoi suntem fericiti.

Oferta valabila si ptr ceilalti posesori de 850 t5 dar si 850 glt 2500 cmc,mai sunt multe repere si se dau foarte ieftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites