Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest adyy

v40 2003 9000euro tdi 115

13 posts in this topic

vand v40 2003 navigatie xenon scaune incalzite 6 airbag scaune oglinzi incalzite geamuri electrice  distributie chimbata anvelope noi linie audio volo cu cd ,navigatie123000 pilota automat computer bord ac,abs etckm 9000euro ultimul pret indiscutabil tel 0720700999

post-0-12877845639596_thumb.jpg

post-0-1287784582583_thumb.jpg

post-0-12877845826485_thumb.jpg

post-0-12877845639596_thumb.jpg

post-0-1287784582583_thumb.jpg

post-0-12877845826485_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai bine ar fi să dai mai întâi niÅŸte detalii+poze ale maÅŸinii, ca să ÅŸtie lumea de ce te contactează

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, pe unde e navigatia aia si computerul de bord ? Ca in poze nu le vad !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceste cuvinte ma doare, Alex!!!! ;D cum unde e navigatia?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Din cate stiu si eu navigatia este in display-ul de la CD, dar nu vad unde ar fi computerul de bord.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu stiti cum este cu navigatia sau ca altele mai bine nu va dati cu parerea asa nu vedeti nici unde este pilotul automat sau xenon sau distributia schimbata cine vrea o vede nu da cu parerea fara sa vada fara suparare

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Xenon se vede ca are pentru ca nu are rotitza de reglaj a inaltimii farurilor in stanga volanului. Tempomatul intr-adevar nu se vede pentru ca maneta e ascunsa de volan. Nu e vorba ca "nu stim" cum e cu una sau cu alta, si daca poti ne explici intr-un mod civilizat, pe langa faptul ca vom invata ce "nu stim", poate vom spune altora care eventual sunt interesati, sa te contacteze.

    Multam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

alex imi pare rau ca te-am suparat chiar nu doream asta dar tu stii ce-l mai bine masina mai ales ca stii si ce am schimbat la ea asa ca imi cer scuze daca am jignit si inca un sfat intrati pe mobile si dati cautare la o masina din 2003 cu optiunile astea si vedeti pretul din nou va zic fara suparea sau sa jignesc pe cineva in rest salutare si toate cele bune celor seriosi de pe acest forum ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-am propus-o si lui "mar33" de pe forum, pretul era excelent dar el vrea S, nu V din pacate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc alex oricum eu stiu ce este in masina asta stii si tu motivele pt care o dau asa ca nu ma stresez prea tare apropoo sa va zic si ceva sa ne eselim daca se poate spune asa ieri au venit trei tipi sa o cumpere ciudati rau si cand sa plecam in probe dupa ce erau de acord cu pretul si masina surpriza unul din ei avea pistol la spate si l-am intrebat pt ce trebuie pistol cand cumperi masina si totul a picat asa ca atentie la cine vindeti masina pt ca sunt tot felul de cumparatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

alex imi pare rau ca te-am suparat chiar nu doream asta dar tu stii ce-l mai bine masina mai ales ca stii si ce am schimbat la ea asa ca imi cer scuze daca am jignit si inca un sfat intrati pe mobile si dati cautare la o masina din 2003 cu optiunile astea si vedeti pretul

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina s-a vandut asa ca va multumesc tuturor celor care ati dat un sfat mai bun sau mai rau si sper ca cel care a luato sa se bucure de ea asa cum m-am bucurat si eu in rest toate cele bune si nu va parasesc de pe forum pt ca tot fan volvo voi ramane mereu

Share this post


Link to post
Share on other sites