Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

INMATRICULARI BULGARIA =400 EURO

28 posts in this topic

au fost masini putine,a mers repede.

te incadrezi in 400.

trebuie sa ai autorizatia de nr rosii si numerele adiacente(in cazul in care ai scos 3 rinduri)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si in cazul acesta, noi sa dam apa la moara acestui gen de inmatriculari ? Atunci cand am postat prima oara pe acest topic si am intrebat : E legal ? E moral ? E normal ? am sintetizat tot ce s-a scris pana acum. Eu zic ca inmatricularea in Bulgaria nu sta bine alaturi de masinile Volvo ! Asta e pentru VW Golf, Bemveuri de smecher si alte alea. E ca si in povestea cu latifundiarul care si-a reparat Maibacul cu ranga ! Nu merge, nu da bine. Asta nu inseamna ca nu sunt realist si nu accept faptul ca se vor gasi si unii posesori de Volvo care isi vor inmatricula masina in Bulgaria. Asa ca, desi e contrar Regulamentului nostru, nu iti urez succes pe acest forum !

Si acum... suspendati-ma, banati-ma, sau cum s-o fi zicand, caci o merit, dar e parerea mea si nu mi-o pot reprima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lucrul cu lovitul se poate nimeri intre 2 masini inmatriculate in ro.

tipic:una scumpa cu full casco si cealalta circi fara asigurare obligatorie.

ca vrei sa fii propetar :P si sa platesti 1000 lei impozitul doar sa vada vecinii ca ''SV 01 SEX'' este al lui ''y''

acest aspect poate lovi si alte marci care se tin sus(sau doar soferii lor)

CEI CARE S-AU NASCUT CU VOLVO IN OGRADA AU FOST NISTE BAIETI NOROCOSI FATA DE NOI CEI CU IMS ,DACIA 1300,ARO 10.

pina sa afle de volvo au fost fan ce?

noroc ca au bani sa tina masina supusa tarii,dar daca aveau bani si fanisme de volvo si nu puteau plati taxa?

suntem multi romani saraci si cei care puteti rugati-va sa puteti si maine ca nu este pomana zilnic.

Share this post


Link to post
Share on other sites