Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rasz

VOLVO V70XC AWD 2001

9 posts in this topic

Vand VOLVO V70XC AWD din 2001 190.000km motor 2435cmc cutie automata Geartronic 200cp maro interior piele bej,dublu climatronic,tractiune integrala cu diferential central cu viscocuplaj,telefon incorporat,Dolby Surround Prologic etc.

Achizitionata din Romania,cu istoric de service la Forum Auto,masina a mai avut un singur proprietar/utilizator pina la 130.000km in anul 2008 cind am preluat-o eu la schimb cu un alt volvo alt meu.

Masina este foarte bine ingrijita,nefumator,folosita pentru familie cu copil mic,nu a avut accidente majore ,in afara de zgirieturi tipice si urme de exploatare prin Romania.

Se stie ca in 2001 a aparut varianta XC,cu toate dotarile posibile si o singura varianta de motor pe benzina.

Pret 5500 euro negociabil tel.0722 245 759 Razvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

poze :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal,

4500 si pana de sarbatorile pascale facem actele.

stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos de aprecieri dar si de oferta,stiu foarte bine ce vind asa ca si negocierea se va face doar cu cine stie foarte bine ce cumpara,e interesat si pasionat.

Masina nu apare de vinzare decit pe acest forum si nu ma adresez decit cunoscatorilor si iubitorilor de volvo,intru-cit sint la a 4 a masina volvo si ai mei au toti numai volvo.

Motorul este nedesfacut,la fel si cutia.Transmisia ,suspensiile dar si sistemele auxiliare(ac,servodirectie,frine,turbina) sint in perfecta stare.In interior ,totul functioneaza( magazia de cd-uri,telefon,scaunele electrice cu memorie).Nu afiseaza vreo eroare la bord.

Autoturismul a avut in permanentza CASCO,iar pretul de vinzare este conform cu cotatiile din alte tari europene.

Multumesc!

Razvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal,

sunt fan volvo, am un v40 din 2005, intentionez sa raman pe aceasta marca deci eu sunt un posibil cumparator.

ge_bucur@yahoo.com

stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Anuntul mai este de actualitate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Anuntul mai este de actualitate.Masina sta in garaj si mai pot adauga:amortizoare Nivomat{pastreaza garda spate constanta indiferent de incarcatura} si set de anvelope noi Pirelli Scorpion STR.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut !

Ti-am lasat un PM acum aproximativ 1 luna. M-ar interesa masina. Cum facem s-o vad?

Share this post


Link to post
Share on other sites