Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunicu

Cumpar carlig remorcare pentru Volvo 740

5 posts in this topic

fratilor cumpar carlig de remorcare pt "Printesa" 740 .Se pare ca se potriveste si de la 244-240 ;940-960. Ma puteti suna sau sma la 0723006406

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoooopaaaaaaaaaaa!!!

Bunicu` iese la agataaaaaaaaat!

Bravo !

S-o faci cu spor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bagati copii in casa! Alungati femeile de la ferestre! The Hook is in town!..:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

am eu unul original pe un volvo 240 modelul care se demonteaza cuiul imi mai trebuie vreo 2 saptamani dupa care vreau sa vand masina asa ca il pot demonta pt un pret bun tel 0723004043 ionut

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATI AUTO MOTORS

Avem mai mult de 15 ani de experiență în domeniul vânzării de carlige de remorcare .

Firma specializata in comercializarea de carlige de remorcare pentru toate tipurile de autoturisme si autoutilitare pana in 3.5 t , vinde din stoc si la comanda .

Carligele sunt personalizate pentru fiecare masina in parte si nu se aduc modificari masinii.

Pentru identificarea carligului de remorcare , confirmare de stoc si oferta de pret va rugam folositi datele de contact. Pentru informatii suplimentare suna la teoflorentin, telefon 0722898697

- E-mail - teoflorentin@yahoo.com

- Gmail.com - atiautomotors@gmail.com

- id. se mess. teoflorentin

Ptr. detalii pentru carlige auto vizitati siteul : http://www.carlig-remorcare.co.nr/

Share this post


Link to post
Share on other sites