razvangeo21

Far dreapta

6 posts in this topic

Salutare!

Am un volvo 440 din 96,si in seara asta cand am ajuns de la servici am gasit masina in parcare cu farul de pe dreapta spart!pot spune ca e distrusa complet doar sticla,corpul farului nu pare sa fie deteriorat!as vrea sa va intreb dak se poate schimba doar sticla sau va trebui sa schimb tot farul???

imi puteti da un rasp care are un far second hand si la ce pret???

imi puteti spune si la ce pret as putea gasi si semnalizatorul dreapta fata ca nu as da 250 de ron pe unul nou!ast un raspuns! Nr de contact 0741310036.Poate ma puteti ajuta macar cu piese second!!

Edited by Danyx
Incalcare regulament / warn

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.vezi daca nu a fost "mutat" farul de la locul lui

2.vezi ca era o dezmembrare acolo la bacau(Nicolae Balcescu parca) si aveau mai multe piese de volvo 460 - s40 2002

Edited by lik2008

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pare sa fie deplasat ca interiorul corpului,inclusiv halogenul si chestia aia care protejeaza halogenul sunt intacte!!

Ms de sfat!o sa ajung maine pe la Nicolae Balcescu sa vad ce gasesc pe acolo!

Multumesc anticipat!

Numai drumuri bune!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pare sa fie deplasat ca interiorul corpului,inclusiv halogenul si chestia aia care protejeaza halogenul sunt intacte!!

Ms de sfat!o sa ajung maine pe la Nicolae Balcescu sa vad ce gasesc pe acolo!

Multumesc anticipat!

Numai drumuri bune!!

daca gasesti acolo si nu-ti da decat pereche pe mine ma intereseaza farul din stanga. poate ne antelegem noi. de obicei nu vinde separat,..... MA ANUNTI SI PE MINE. MERSII

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca gasesti acolo si nu-ti da decat pereche pe mine ma intereseaza farul din stanga. poate ne antelegem noi. de obicei nu vinde separat,..... MA ANUNTI SI PE MINE. MERSII

Eu am gasit tot pe net!Am luat de la cineva din bv si ma costat 130 de ron farul si semnalizatorul!Daca tii neaparat sa l schimbi intra

pe dezmembrari volvo 440 si gsesti acolo mai multe oferte!

Ori daca tii la calitate se gasesc si noi dar pretul e ceva mai mare.

Bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am gasit tot pe net!Am luat de la cineva din bv si ma costat 130 de ron farul si semnalizatorul!Daca tii neaparat sa l schimbi intra

pe dezmembrari volvo 440 si gsesti acolo mai multe oferte!

Ori daca tii la calitate se gasesc si noi dar pretul e ceva mai mare.

Bafta.

multumesc am gasit si noi la 13mil. nu prea da nimeni far separat (am gasit si cu 3 mil perechea,dar nu am ce face cu farul drept).. .... ma descurc eu,mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now