Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BestTiresShop

Anvelope si jante pentru toata gama Volvo

8 posts in this topic

Best Tires Shop va sta la dispozitie cu oferte de anvelope jante si service roti pentru intreaga gama de autoturisme si autoutilitare Volvo la cele mai mici preturi si servicii la cele mai inalte standarde.

Va stam la dispozitie, de asemenea cu orice informatie legata de anvelope si jante.

Pentru oferte de preturi va rog sa imi comunicati dimensiunea, marca si modelul autoturismului eventual preferinte in ceea ce priveste producatorul de anvelope sau jante dorit.

Montajul anvelopelor este gratuit la sediul nostru din Bucuresti, Blvd. Metalurgiei nr. 21, vizavi de Carrefour Grand Arena.

Contact:

0766449688

iustin@best-tires.ro pe e-mail sau,

yus4ucar pe Yahoo Messenger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, pt. o Dacia papuc ce cauciucuri ai ? Dimensiunea este 175 R14 C, nu conteaza pt. ce anotimp si variante cat mai ieftine :)

Merci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie de 1 janta de tabla pe 16" pentru s60. Vreau sa imi fac rezerva normala. Ai SH ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va salut, am nevoie de o janta volvo originala model in 10 spite, prindere in 4 prezoane. Imi puteti spune un pret daca o aveti? Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-2928-0-84203000-1312787158_thumb.jp

salut,

cumpar una bucata janta aliaj pe 16 in 10 spite ca cea din imagine.(6.5Jx16x52.5).pt un V50, 2.0D,136 CP, 2005.

spune-mi un pret si daca ai.(as prefera SH)

post-2928-0-84203000-1312787158_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu daca stateam dupa ei, papucul de la munca mergea pe jante ;D

Poate a uitat de cont !

Share this post


Link to post
Share on other sites